Wpis z mikrobloga

Ktos jeszcze zamowil zamek w programie BrickLink przez link bezposredni do sklepu Lego? Wzialem dwa i boje sie, ze mi te zamowienia anuluja :D Kuter byl fajny, ale za drogi. Jeszcze bardzo podobaja mi sie samolociki.

Teraz rozumiem, ze zdejma blokade ze srodkow i ponownie zablokuja wrzesien-pazdziernik, wysylajac zestawy.

https://www.bricklink.com/v3/designer-program/introducing.page?fbclid=IwAR2yBiMRxRlSCGb24xAXQTP8c_Yi6CRuPxJujTi7tqUHx7kT89tEU49ec4I

#lego
Pobierz
źródło: comment_1625162344ChsAnqeMrZKdn1SCkEwxfl.jpg
  • 28
@hoppek: bier, mnie to wideo przekonalo. Nie sa najtansze ale tez nie sa jakies odczuwalne dla kieszeni

@l_lucky: szkoda, ze nie ma tam Twojej wyspy. Bankowo by schodzila tak jak zamek. Brales zamek legitnie czy przez direct link? To jest spoko jak styczen, oni zwolnia te srodki. 1 wrzesnia i 1 listopada sa kolejne 2 tury. Saloon, obserwatorium bede musial miec... I pewnie wiele innych.

Edit: nie uznales, ze kuter
@piotrveyner: Mnie się na ten moment już chyba w ogóle odechciało zamawiania jakichkolwiek zestawów. Dużo zestawów czeka w pudlach na zbudowanie i muszę w końcu przysiąść do tego.
@piotrveyner: część zestawów kupiłem za cenę katalogową, więc może być problem, gdybym chciał odsprzedać, jeśli się znudzi. No ale jest jeszcze tyle zestawów, które mieć muszę, bo się uduszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale kupię jak coś może stanieją.
Np kuźnia, plac, wahadłowiec, porsche 911
@piotrveyner: Podają do informacji publicznej kiedy będzie kolejna runda? Bardzo mi się podoba obserwatorium, a na stronie nie mogę znaleźć informacji czy i kiedy wystartuje przedsprzedaż.