Wpis z mikrobloga

@olelek: Pamiętam jak za gówniaka oglądałem właśnie te stare odcinki. Robione na makiecie, słuchane po angielsku, oglądana w kółko jedna kaseta przez cały dzień. Aż bym ci chłopie piwo postawił za przywołanie miłych wspomnień. Ale jedynie co mogę to dać plusa.
@gimemoa tak mi się kojarzy że psi patrol to nowa bajka. Kompletnie jej nie znam a tylko koajrze że dzieci oglądają. I w sumie mam sporo racji. Twoje za gówniaka to ja już po studiach byłem. Masakra
@Simfecstio: Tutaj chodziło mi o "Ciuchcię Tomas" jak to mówiłem w dzieciństwie na bajkę którą przywołał olelek. Sama bajka z tego co czytam powstała w 1984, ja natomiast ją oglądałem gdzieś około 2000 roku i nawet na kasecie o której wspominałem był odcinek z Heniem, dodatkowo miałem tam także kolejny gdzie już został uwolniony.
@mirek_januszy: tak, akurat psi patrol jest jedną z lepszych bajek jakie są produkowane w tym ciężkim świecie, ale dzisiaj leciał odcinek, w którym była chwila zawahania czemu skaj tak długo nie wraca z misji i czejs miał łzy w oczach i łkał, no ale na szczęście wróciła. liczyłam na jakiś emocjonalny strzał w mordę od tej bajki.
@enybehta Wydaje mi się, że teraz tworzy się bajki tak, aby pokazywały one dobre i złe momenty, ale nie mogą wychodzić za "ustalone" ramy - np śmierć czy ciężka choroba. Patrząc dużo dużo wstecz, to taki kot Tom dostawał srogi #!$%@? czasami, a mimo to dalej próbował łapać Jerrego, teraz sądzę że to by nie przeszło ( w sensie nowa produkcja)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Axim: jeb się na ryj. Jakby ktoś miał zdychać to tylko Chase. Nie dość że bagieta to jeszcze zachowuje się jak jakiś drużynowy w oddziale harcerskim xD wieczna spina i konfident, nie to co Marshall, który ma wyjebke na wszystko i oblewa wszystkich wodą