Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie klocki/tarcze polecacie do raczej ciężkiej terenówki użytkowanej pół na pół na i poza drogą? W autach drogowych zawsze jeżdżę na tarczach + klockach Hawk Performance i jest bardzo fajnie, ale do Patrola nie robią. Rozważam EBC, choć widzę umiarkowane opinie.

#offroad #4x4 #motoryzacja
  • 7
@GaiusBaltar: a ja mam mikody nawiercane i nacinane z klockami green stuff i chwalę sobie.
Nie jest to set tani ale używany we wszystkich firmowych autach u mnie od 4 lat, tarcze mikody nie falują się jak zimmermany a są tańsze niż brembo xtra. Każdy z handlowców też chwali ten set w swoim vag-u a jak to handlowcy uwielbiają walić po heblach.
W pajero też jestem zadowolony, nie przegrzałem ani razu
@Tonari_Totoro: Dzięki - googlowałem już za Mikodą bo kiedyś na nich jeździłem i było ok, ale niestety podobnie jak Hawk nie robią do Patrola.

Klocki miałem EBC poprzednio założone, tarcza nie mam pojęcia jaka, ale niestety dostała bicia bocznego, i wymieniam całość zestawu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tonari_Totoro: Ostatnio zmieniajac hamulce zrobilem zwiad co do nacinanych i nawiercanych tarcz do jazdy offroad i prawie wszystkie glosy mowily ze to zly pomysl bo zostana szybo zjedzone w blocie,stanelo na wentylowanych ate. Gdzie lezy prawda?