Wpis z mikrobloga

Opowieści z psychiatryka ciąg dalszy.
Dzień 10-ty. We wtorek przenieśli mnie z kwarantanny na oddział dzienny. Jesteśmy we trzech na sali. Wcześniej było nas czterech ale wczoraj wypisali dwóch typów. Obecnie jestem ja, gość 46 lat i jakiś typ 20 parę lat.

Ten facet, co ma 46 lat jest już w tym szpitalu 18-ty raz XD Mówi, że teraz ostatni. Zaczęło się od depresji, później alkohol, samotność, itd. Ogólnie spoko, opowiada swoje historie życia, poratuje szlugiem, miły itp. XD Wygląda na typowego menela, ale zagadał kiedyś do mnie jak czytałem Wiedźmina i mówi, że Sapkowskiego co prawda nie czytał ale Lema tak XD Oglądał też Wiedźmina...z Żebrowskim XD Ponoć ćwiczył kiedyś sztuki walki, nawet demonstrował, jak umie robić szpagat XD

Drugi gościu to z kolei straszny mruk, minę ma zawsze jakby chciał powiedzieć "na #!$%@? jo żyja" XD Nazwałem go "łazik", bo cały czas łazi w kółko. Z sali na korytarz, kładzie się na łóżku i z powrotem. Prawie nic nie mówi, a jak się odezwie to żebrze o coś np. fajki, czekoladę. Cały zarośnięty, czarny - czarne włosy z zakolami oczywiście, czarny zarost, włosy na plecach, rękach też czarne. Nie zdziwił bym się gdyby miał tu konto XD Ogólnie nie przyjemny typ.

Jeśli chodzi o cały oddział, to mamy tu dwóch cyganów. Cygan Ricardo XD Ładnie śpiewa. I cygankę, której pomogłem zapłacić rachunek za telefon i dostałem za to paczkę fajek XD z ciekawszych osób jest też Wiesiu - typowy głupi Jasiu. Na oko ma z 30 lat ale zachowuje się jak dziecko. Gada piskliwym głosikiem itp. Raz jak byłem w kiblu, srałem to przyszedł, stał nademną i się gapił, a jak skończyłem to poklepał mnie po plecach i zaczął się śmiać XDD Albo brałem wczoraj prysznic, a ten wszedł jak gdyby nigdy nic, usiadł na kiblu i co chwila spoglądał na mnie gołego podś#!$%@?ąc się przy tym XDD

Lekarz mówi, że mam szansę na wyjście w przyszłym tygodniu.

No to się rozpisałem..to tyle na dziś.
#depresja #psychologia #psychiatra #psychiatryk #przegryw #samotnosc #samobojstwo
MatthewV3 - Opowieści z psychiatryka ciąg dalszy.
Dzień 10-ty. We wtorek przenieśli ...

źródło: comment_1625323126hFFd9R9423t3P5hREtjXwo.jpg

Pobierz
  • 38