Wpis z mikrobloga

@nickzgeneratora: @Resiu93: Jeszcze się zapytam bo widzę że post spotkał się z prawidłowymi osobami w temacie. () Jaki neutralny kosmetyk kupić do twarzy by z nim rozrabiać ten olejek bo jakoś nie widzi mi się aplikować oleju kujawskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej coś lekkiego w sensie nie tłustego, uniwersalnego. Dajcie kilka propozycji najlepiej - Z góry bardzo dziękuję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s-k-fantasyfactory: hmm nie wiem jak rozumieć "plamki od infekcji" ale nie wnikam ;)
fakt że kremy apteczne będą w tym wypadku bezpieczniejsze niż drogeryjne. Tego z linku wyżej nie miałam więc ciężko mi się odnieść... Ewentualnie spójrz na kremy od pharmaceris, nigdy nie zrobiły mi kuku a to już coś :D
@nickzgeneratora: znaczy ja nie mam jakichs super wymagan tylko chodzi mi o najzwyklejsza baze pod ten olejek herbaciany z czym to stosowac zeby bylo najbardziej efektywne. I zeby nie bylo mega tluste (krem) - jaki typ kremu kupic ? na noc czy jakis wlasnie poltlusty bo ja sie nie znam zupelnie na tym xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s-k-fantasyfactory: przede wszystkim przyda Ci się po prostu krem nawilżający, bo każda skóra go potrzebuje.
Jeśli masz bardziej suchą to możesz celować w półtłusty. Idź do apteki i popytaj :)

Mieszanie olejku jest tylko po to, żeby nie zrobił podrażnień/przesuszeń, z czym mieszamy nie ma większego znaczenia (przynajmniej ja nie zauważyłam, a korzystam z tego olejku od lat na kilka różnych sposobów)
@nickzgeneratora: Oki ! ja bardziej rossmann hebe bo nie lubie chodzic do apteki jak tam o wszystko trzeba pytac oblusi cene deostepnosc itp no i ceny na kiju xD. Dziekuje za wytlumaczenie, pojde zobacze co jest i poszukam jakiegos kremu nawilzacjacego lepszego byle nie nivea xD