Wpis z mikrobloga

Już teraz na spokojnie, po testach okazuje się że moja dziewczyna jest w ciąży. Ok, trochę planów się musi zmienić, cieszyłem się w weekend, chlalem z kumplami.. teraz do mnie to dociera i kurde, czy ja chcę czy my chcemy tego dziecka, praktycznie w ogóle nie miałem styczności z małymi dziećmi, guwniaki w większości przypadków mnie #!$%@? niż zachęcały do tego aby je posiadać... Będzie masakra, bo finansowo myślę że ogarniemy, mieszkanie też będzie w październiku jakoś to kurde sama wizja dziecka mnie zaczyna przerażać. Ja #!$%@?, co się #!$%@? w moim życiu.. #niebieskiepaski #rozowepaski #ojcostwo #dzieci
  • 144
@Drezv: trzeba myśleć przed seksem bez zabezpieczenia. Tak, twoje życie się zmieni (choć twojej kobiety bardziej), ale to twoje dziecko - najwspanialsza istota.

My mamy 1,5 rocznego bombla (planowanego). Przez pierwszy rok było bardzo ciężko. Teraz jest już dużo łatwiej. Nasze dziecko jest cudowne i warte absolutnie wszystkiego, co się w naszym życiu zmieniło. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby go nie być.

Dacie razem radę, powodzenia.
@Drezv: Nie wymyślaj za dużo, będzie git. Mam trójkę dzieci i życie się nie kończy ani po pierwszym, ani po kolejnym. Ważniejsze teraz jest to, żeby Twoja dziewczyna nie zaczęła czuć, że zostanie z tym sama. Z ciekawostek - to, co możecie teraz najlepszego zrobić dla dziecka (poza dobrym odżywianiem mamy) to uprawiać dużo seksu. Serio - chodzi o poziom oksytocyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Drezv: z doświadczenia powiem Ci tak, przygotuj się na:

- bardzo dużo nerwów,
- bardzo dużo frustracji,
- bardzo dużo nowych i niezrozumiałych na początku obowiązków, sytuacji,
- bardzo mało czasu wolnego,
- zdecydowane mniejszą ilość czasu dla siebie, kolegów, na swoje pasje (no chyba że jesteś #!$%@? który zostawi dziewczynę ze wszystkim samą),
- skok wydatków o 1-2k miesięcznie na początku,
- spanie po 3h w nocy, zasypianie w dzień,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@maz00rskie_mleko: @Lonate: #!$%@? "instynkt" #!$%@? wychować na "porządnego człowieka"
@ciemnienie: najwspanialsza istota XD @TakiTaki: Najpiękniejsze co może spotkać dorosłego człowieka XD
@ciemnienie: Oczywiście że to jest rozwiązanie, do tego dobre bo to dziecko nie doświadczy cierpienia
#!$%@? natalisci opamiętajcie się
Lepszym jest tylko wysterylizowane wszystkich, wazektomia a do tego testy po wazektomi czy rzeczywiście mężczyzna jest już bezpłodnych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@ciemnienie: co z tego że się cieszy, jak #!$%@? wytłumaczysz młodej istocie że to wszystko nie ma sensu i że ona nigdy nie istniała? Jak wytłumaczysz że jest #!$%@? małym ziarenkiem piasku, mrugnięciem wszechświata? Jak wytłumaczysz czym jest śmierć po co jest i jak wytłumaczysz sens istnienia?
no właśnie #!$%@? ale nikt "normalny" o takich rzeczach nie myśli przy rozmnażaniu
A do tego #!$%@? dorośli ludzie są w stanie zapłodnić kobietę
@ciemnienie: OP piszę "Ok, trochę planów się musi zmienić, cieszyłem się w weekend, chlalem z kumplami.. teraz do mnie to dociera i kurde, czy ja chcę czy my chcemy tego dziecka, "

no cieszy się jakby nowy rower miał dostać aż skacze z radości, jako kobieta powinnaś wiedzieć jak dużo ciąża i dziecko zmienia tym bardziej nie powinnaś wymagać ani oczekiwać takiego czy innego wyboru od innych kobiet, po to medycyna