Wpis z mikrobloga

@Pangia: Nie wiem czy ktoś kiedykolwiek PLkę dostał w ciągu tygodnia. Jeśli chodzi o Saver Shipping to listów można pomału wypatrywać u siebie już po miesiącu od pojawienia się wpisu w estymowanym trackingu "Dotarło do kraju docelowego". Ale reguły nie ma.
  • Odpowiedz
@PanPrezes_PL: nie spieszy mi się, zapytałem z czystej ciekawości. Gdybym miał zamawiać je z ass to koszty całkowite plus VAT to by wyszły w tej samej cenie lub drożej niz gdybym kupił w PL z dostawą na jutro.
  • Odpowiedz
@Passarant: no bo to kompletna loteria a ogólnie dość często jest tak że poczta polska złośliwie przetrzymuje przesyłki z ali i później hurtowo przychodzi ich kilka(naście), stąd dałem taki rozstrzał czasowy bo czasem udaje się wstrzelić w ramy czasowe i jakaś nierejestrowana paczka się załapie do tego zbioru i dochodzi bardzo szybko
  • Odpowiedz
@Passarant: na własne oczy widziałem
listonosz przyszedł do różowej w połowie września, a pieczątka na jednej z paczek z końcówki lipca z nadania gdzieś #!$%@? w łomży
  • Odpowiedz
@Passarant: Etui na telefon mi tak przyszło - w około 10 dni, na peperze ludzie pisali, że im też bardzo szybko dochodziły.

To pośrednicy przetrzymują przesyłki, od kiedy słuch po nich zaginął to co szło przez polskich pośredników gdzieś gnije a ze Szwecji idzie dość szybko.
  • Odpowiedz
@Blackorange: Ja o tym wiem, że to ci gówniani pośrednicy AliExpress trzymają. Wielokrotnie o tym pisałem. Totalnie wszystko posypało się, kiedy pojawił się Fastpro. A już w zaginięcia tych listów nie wierzę. Kradli na potęgę. AliExpress nabrało wody w usta.
  • Odpowiedz