Wpis z mikrobloga

Troche czasu już minęło więc chyba pora na jakieś wyjaśnienia. Jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tramwaj? Świadkowie już znalezieni? Nagrania już się pojawiły? Kłamstwa Zarządu Transportu Miejskiego już wyjaśnione?

Bo wiecie, głupio by było, gdyby Lu zrobił/zrobiła (sorry, nie wiem jaki ma zaimek, naprawdę) z siebie przerażoną ofiarę prawicowego terroryzmu, opisał/opisała swoją traumę, Stop Bzdurom zebrało kasę ze zrzutek, a potem by się okazało, że to wszystko nieprawda.
#stopbzdurom #bekazlewactwa #lgbt #neuropa #pytanie #lustopbzdurom
F.....a - Troche czasu już minęło więc chyba pora na jakieś wyjaśnienia. Jak tam spra...

źródło: comment_16255590919dCiN6s1uXiQh9HhXdzrYN.jpg

Pobierz
  • 27
Stop Bzdurom zebrało kasę ze zrzutek, a potem by się okazało, że to wszystko nieprawda.


@Flaklypa: Za każdym razem jak widzę ten fragment to nachodzi mnie pytanie i chyba w końcu zapytam – na co były niby te zrzutki w związku z wypadkiem? Bo jedyna, jaką kojarze, to ta „fundusz na prawników, dalsze dzikie akcje i wlepy”, ale no ona to nie ma nic wspólnego z tą sytuacją.
Na tym samym etapie co zatrzymania antify jadącej z Niemiec na strajk kobiet.


@pat1ryk: antifa przeciez nie dojechala wiec wnioskuje ze zostala zatrzymana.
A sprawa Lu nadal nie wyjasniona. A ono pewnie do tej pory budzi sie na zaszczanym squocie z krzykiem "arkady capitol" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@joyko: Czy ja dobrze rozumiem, że chwalisz uczestników MN za używanie przemocy w przestrzeni publicznej, a nazywasz #!$%@? ludzi, którzy chcieli tej przemocy uniknąć? Czyżby łatka troglodytów w stosunku do narodowców okazała się jednak trafna?