Wpis z mikrobloga

jak nie masz wymagań dużych to se sam ogarnij


@krokof: na wstępie od razu sory że się przysram - nic osobistego :P Poczułem się jak na grupkach facebookowych gdzie ktoś prosi o polecenie arch wnętrz i zaraz Grażynki rzucają się do gardła "a na co komu takie fanaberie potrzebne, ja sobie sama zrobiłam i mam piknie" a później wrzucają zdjęcia na których wszystko wygląda jak z innej parafii. Ja akurat rozumiem
  • Odpowiedz
przysrywasz się jak na jakiejś grupkach facebukowych a jak op pisze że nie ma wymagań to uważam że to bez sensu brać ekipe bo zrobią mu jakieś #!$%@? które pozdychają bo op nie bedzie dbał jak trzeba. I to zdanie wyraziłem jasno a ty robisz jakieś problemy. Sam bym to opowi ogarnął ale też mi się nie chce bo jestem leniwy.

@ptak_powszedni:
  • Odpowiedz
op nie bedzie dbał jak trzeba


@krokof: nigdzie nie napisałem, że nie będę dbał :) I jak wspominałem - nie chodzi tylko o lenistwo (choć też), ale również kilka kwestii technicznych dotyczących drenażu, ogrodzenia, furtki wejściowej czy roślin, które będą na tyle wysokie żeby mnie zasłonić, ale nie będą zapuszczać głębokich korzeni itp.

No i też nie rozumiem skąd od razu pomysł, że ekipa mi coś #!$%@?. Właśnie po to pytam
  • Odpowiedz
Ależ bardzo Ci pozwalam :) działaj, wrzuć fotki po realizacji i zawołaj bom ciekawy jestem

Wykończyłem własnymi ręcami prawie 90m^2 mieszkania - daj mnie chociaż ogródek komuś zlecić, bo już nie mam siły. XD


@u-kill-u-homo:
  • Odpowiedz