Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Dziś uśpiłem drugiego szczurka. Jest mi #!$%@? przykro i mam totalny zjazd emocjonalny. Dwa super ziomki odeszły z mojego życia. Nikomu nie życzę takiego smutku. Mimo wszystko, Wam Mireczki życzę wszystkiego najlepszego i samych pozytywnych chwil w życiu
#gryzonie #zwierzaczki #feels
Pobierz Syn_Krzysztofa - Dziś uśpiłem drugiego szczurka. Jest mi #!$%@? przykro i mam totalny...
źródło: comment_1625580497h27NAmxSF4LzLjy1EiQvxq.jpg
  • 6
@Syn_Krzysztofa: Mój syn usypia dziś swojego chomika, dowiedziałam się godzinę temu... To też już któryś chomik w przeciągu ostatniego roku. Mieli dużo chomisiów i też powoli osiągają im ten wiek... Jak się kocha to takie rozstanie zawsze boli. Ale i tak warto je kochać te wszystkie małe pyszczki - i te całkiem maleńkie i te większe jak piesełki i kitałki. A na pogodzenie się ze stratą zawsze trzeba czasu - kiedyś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: tu się zgodzę, koty są raczej samotnikami a szczurki są stadne. Gdyby szczury żyły bez problemu tyle co kot... byłoby pięknie bo to strasznie mądre bestie@MaseczkaDoLurkowania: pewnie, że warto! Cudownie jest wiedzieć, że się o nie dbało i dzięki nam mogły mieć super życie. Ale smutek jest duży jak odchodzą :(