Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę z anonima, żeby nie było, że się chcę pochwalić czy coś.

W wieku 23 udało mi się uzbierać 100k na koncie (mniejsza o to jak) i szczerze mówiąc nie mam pomysłu co mogę teraz z zrobić z tymi pieniędzmi ale w głowie mam kilka planów na biznes.

1. Kupić Mustanga lub innego "amerykańca" i wypożyczać go a jeśli to się rozwinie to powiększyć wypożyczalnie.
2. Założyć firmę zajmującą się fotowoltaiką i zakładać panele (wystarczy budżetu??). #fotowoltaika
3. Zapisać się na kurs wrappingu i otworzyć własny "warsztat"

Do punktu 2 i 3 chyba mogę jeszcze ogarnąć jakieś dofinansowanie jeśli się nie mylę.

Co myślicie o tych pomysłach? A może macie coś ciekawszego?

#biznes #motoryzacja #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e58d4ab750e6000a7d842e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Piszę z anonima, żeby nie było, że ...

źródło: comment_1625661773EqR7dTEJBSqcBBAPbX3dPa.jpg

Pobierz
  • 50
@AnonimoweMirkoWyznania: AD1 - musisz mieć dobre ubezpieczenie od kradzieży pomijając już wszelkiego rodzaju małolatów piłujących auto do granic możliwości AD2 jest od groma firm montujących panele i w niedługim czasie sporo z nich po prostu zniknie poprzez regulacje dotyczące fotowoltaiki ale kasa dobra - przedstawiciele dostają od 600-800 za 1kw sprzedanej instalacji a instalatorzy mając dobre ceny na panele zarabiają i na panelach, konstrukcji i montażu. AD3 kurs dla Ciebie i
@AnonimoweMirkoWyznania: aż nie wiem czy to trolling, ale jedziemy:
Ad 1 - orientowałeś się w ogóle jak to wygląda? Jakie koszty, jakieś badanie rynku? Chociażby ile Cię wyniesie ubezpieczenie które coś da w sytuacji gdy klient nie wróci z przejażdżki? Bo zwykłe AC, to jak w TU się dowiedzą, że odpłatnie wypożyczyłeś komuś samochód, to na tym skończy się ich udział w sprawie. Nie mówiąc już o tym, że 100k na
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. To już nie te czasy co 5-10 lat temu. Mój znajomy miał na wynajem M2 i Mustanga, w tym roku zrobił cesję na samochody i przestał się w to bawić. A znajomości miał bardzo, bardzo dużo.

2. Nie mam o tym pojęcia

3. Jak będziesz robił folie bezbarwne to za cały samochód bierzesz bez odliczenia podatków i materiału (który jest drogi) 15-16k. I tak głównie będziesz miał klientów na
rób dalej to samo co pozwoliło Ci uzbierać w wieku 23 lat 100k na koncie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SpalaczBenzyny pewnie #!$%@?ł za granicą i stąd ta kasa. Wątpie, żeby mu sie chciało dalej żyć jak robak i wykańczać zdrowie fizyczną pracą z patologicznym towarzystwem jak to zazwyczaj w takich przypadkach bywa. Sam po maturze i w trakcie studiow pojechalem 3 razy na wakacje do Niemiec i odlozylem