Wpis z mikrobloga

Ale niektórzy są prymitywni.
Nie wiem jaka jest średnia wieku na tym portalu, ale że wy wierzycie że jak Tusk dojdzie do władzy to nagle się wszystko polepszy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą co ja się spinam, jak tu rok temu szumowski dostawał po 2 tys plusów, że dobrze "walczy" z koroną XD
Ogólnie to mentalność polaka nigdy się już chyba nie zmieni więc zawsze będziemy dymani.

Za krótka pamięć, i cieszenie się z byle ochłapów.
Tyle o tym kartonie mam do powiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gownowpis #polityka #polska
  • 14
zapewnił dziedziczenie środków.


@krytyk__wartosciujacy: oj dobra, kolejny co wierzy w słowa polityków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak mamy szansę na zmianę na lepsze - czyli na PO to czemu nie skorzystać?


@reaktor_bez_bolca: nie, nie mamy szansy, dopóki będzie wybierane ciągle to samo. Za krótka pamięć. W ogóle to nawet nie ma na kogo głosować. Rządy cwaniaków, którym nie zależy na polakach.

Napisałem ten wpist, bo po
@Damianowski: ale że jak, że część z ofe w zusie nie jest dziedziczona?

Będzie dalej to samo, w niektórych aspektach może trochę lepiej, może trochę gorzej.

Wymień jedno pole, na którym PIS robi coś lepiej niż PO lub inna partia po 1989.
Zapominasz chyba, że pis jako jedyna partia rządziła w czasach nieustającej prosperity. (poza ostatnim rokiem)
@Damianowski: To na kogo głosować? Na krula? Za PO TVP nie była taką tubą propagandową rządu przypalającą w piecu 2 mld euro, prezesem Orlenu był ekonomista z doświadczeniem w zachodnich firmach a nie wójt Pcimia z nadania pisu. Trzeba być umysłowo niedorozwiniętym żeby pieprzyć bzdury o tym że PIS i PO to jedno zło. Rządy platformy nie były w żadnym stopniu idealne, ale były o niebo lepsze od PiS. Nikt nie
To na kogo głosować? Na krula? Za PO TVP nie była taką tubą propagandową rządu przypalającą w piecu 2 mld euro, prezesem Orlenu był ekonomista z doświadczeniem w zachodnich firmach a nie wójt Pcimia z nadania pisu. Trzeba być umysłowo niedorozwiniętym żeby pieprzyć bzdury o tym że PIS i PO to jedno zło. Rządy platformy nie były w żadnym stopniu idealne, ale były o niebo lepsze od PiS. Nikt nie mówi o
@Damianowski: Napisałeś cytuję:

ale że wy wierzycie że jak Tusk dojdzie do władzy to nagle wszystko się polepszy?


Otóż tak, wierzę że się polepszy, bo zamiast zmieniać się w Orbanowskie Węgry będziemy przynajmniej aspirować do Europy, tak jak to miało za czasów PO. I zdaje sobie sprawę że raczej nigdy nie będzie dobrze, ale gorzej niż z pisem nie będzie. A na pewno polepszymy stosunki z Unią Europejską która jest naszym
@Damianowski:

bekę mam z tych wykopków którzy tak idealizują tuska, jakby był zbawcą

ale to są częściowo podś#!$%@? a częściowo trollowanie pisowców a nie jakaś faktyczna wiara w tuska zbawcę narodu zrozumm