Wpis z mikrobloga

NOMENCLATURE - shi_so. Zaznaczę, że czytam Waszą listę życzeń i sprawdzam na bieżąco czy jakiś deal się nie trafi - póki co niewiele sukcesów. Tutaj raczej taniej nie będzie, więc wrzucam teraz. Wybrałem jednego gagatka, który po nutach wydał mi się najciekawszy. Potrzeba 70ml do rozbiórki, bo musi na inne perfumy starczyć, więc nie naciągnę.
#rozbiorka #perfumy

Cena: 6,2 zł/ml (jak wejdzie kod na galilu)
Ilość: 90ml

Ocen jest niewiele, ale coś da się wyczytać. Sam poznałem markę 3 dni temu i dużo lektury nie miałem. Wybrałem akurat ten, bo ma solidne oceny i ciekawe nuty. Na parfumo 7,2 bez recenzji, ale na wykresach wygląda dobrze. Fragrantica 3,96 w tej garstce opinii bardzo sobie zapach chwali - ostatecznie przekonało mnie "green, a bit herbal, it's refreshing, it's minty", brzmi nieźle.

Odleję od 5ml, przy czym bez osiągnięcia tych 70ml nic nie będzie.. najgorzej jak przy 50ml okaże się, że już nie ma chętnych, dlatego śmiało można brać więcej żeby wypaliło ;)

Dekanty 2,5 zł/ml
Piczkomat 14zł
(nie wysyłam przez OLX)


Moje otwarte paczki: standardowo, jak ktoś chce uwolnić pakę albo bym podsumował, to pisać, podeślę i/lub wyślę ;)

+UWAGA DO NOWYCH i STARYCH PACZEK: z końcem lipca czyszczenie magazynów, będę wypychał wszystkie paczki.
Pobierz
źródło: comment_1625705080qoxnVswB1Yr2BTC2hozIgt.jpg
  • 16