Wpis z mikrobloga

Dark Souls 3 dostało FPS Boost do 60 fps na Xbox Series S i X.

Dla przypomnienia - gra nigdy nie dostała patcha na Xbox One X.
Ten konkretny przypadek wymagał indywidualnego podejścia od zespołu boostowego i pomocy od From.

W komentarzu podeślę cebule jakie uda mi się znaleźć dla tej gry.


#xbox #xboxseries #xboxseriesx #darksouls #darksouls3

źródło
J.....w - Dark Souls 3 dostało FPS Boost do 60 fps na Xbox Series S i X.

Dla przyp...

źródło: comment_1625716134rDhl25XTgyZoq4JAW2XA3p.jpg

Pobierz
  • 17
Ostatnia promocja w MS Store na podstawkę i wersję Deluxe była w kwietniu, brazylijskie ceny to odpowiednio 45 BRL i 87 BRL.

Argentyński klucz do podstawki kosztuje na Plati ok. 20 dolarów, a do Season Passa ok. 12 dolarów.

Argentyńskich kluczy do wersji Deluxe na Enebie, Gamivo i Plati nie stwierdzono ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W wersjach pudełkowych spory rozstrzał, ale widzę, że można dorwać Fire Fades Edition
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Just_Doesnt_Know: yes! Kupiłem DS3 jakoś na początku tygodnia, bo trafiłem na tani kluczyk w wersji deluxe. Wiedziałem o 900p i 30fps, ale po prostu chciałem mieć ten tytuł na Xboxie. Ciężko się było przyzwyczaić do niskich klatek, ale po chwili dało się grać.

No proszę... Jaka niespodzianka... XD Gra chodzi teraz fenomenalnie, tylko piksele trochę duże.. ;) Da się grać.
@frutson: Na komputerze z 2014 zapomnij o odpaleniu DS3 w choćby nawet 30 klatkach i 900p, więc jak już chcesz coś napisać, to przynajmniej bądź rzetelny zamiast pisać pierwsze co ci na myśl przyjdzie.