Wpis z mikrobloga

Możecie zajrzeć w sylabus kierunku Informatyka w biznesie na UE Wrocław i powiedzieć, czy jest to sensowna opcja jako drugi kierunek (obok FIRu), czy jednak gówno kierunek?
#programista15k #programowanie #matura #matura2021 #studia #studbaza #uewroclaw #uep #uwr #uam #informatyka #ekonomia #uek #pwr #politechnika #polibuda #politechnikapoznanska #politechnikakrakowska #politechnikawarszawska #politechnikalodzka #politechnikarzeszowska #politechnikagdanska #politechnikalubelska #uep
  • 5
@Adadid: Tak szczerze to nie wiem czy jest sens iść na drugi kierunek na UE (bo i po co?), może warto zaczekać i pójść dopiero na IwB magisterskie.
Przy okazji mam pytanko jak oceniasz trudność kierunku FiR na UEW?
@Adadid: jeżeli dobrze rozumiem, że FIR to ma oznaczać finanse i rachunkowość, to nie warto.

Jak chcesz drugi kierunek związany z informatyką to idź na drugi na informatykę, a nie jakieś multidyscyplinarne o wszystkim i niczym
@Adadid: ze swojego doświadczenia UE Katowice Informatyka i Ekonometria, czyli coś zbliżonego to słabo :) Po studiach programista słaby, a zarządzanie tylko teoretyczne bo praktyk sensownych brak. Na moje może z 6 przedmiotów przez 5 lat przydatnych w tym WF i Filozofia xD. Na szczęście nadrobiłem sam.