Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiek 43 lata. Brałem przez 2 tyg. Ashwagandhę 9% witanolidów 3 x 500 mg dziennie i 1 tabl.dziennie Biogaia Gastrotus do tego 2 kaps. dziennie Olimp Tribulus, Wit D3 4000j. i testosteron całkowity skoczył mi z 266 ng/do do 449 ng/dl. A kortyzol spadł z 21 do 15.
Natomiast DHEA po 2 tyg. mam 2,03 ng/ml czyli dolna granica normy.
Jaka są normy dla mojego wieku i jak poprawić DHEA?

Zaznaczam że mam trochę nadwagi jakieś 15 kg i się obawiam że testo z kuracji może przechodzić w estrogeny. Jak to zablokować nie używając leków? Może jakieś naturalne metody?

Z tego jest jeden wniosek że skoro testosteron podskoczył mi po Ashwagandzie to przyczyną jego niskiego poziomu był stres czyli kortyzol.
Mam rację?

Teraz znowu mam stresy w realu i coś czuję że testo mi znowu spadł mimo ashwagandhy i zacząłem mieć parestezje być może po szczepionce jednak leczę je wit. B12, B6, magnezem i relaksem w zen.
Jest lepiej ale czy macie jakieś lepsze sposoby na te problemy?

Wołam: @andrzejcebula i @Voodoo_People

#testosteron #dhea #kortyzol #silownia #psychologia
#wychodzimyzprzegrywu #ziola #ziololecznictwo #dieta #dietetyka #hormony

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e6f2f5ae4a3c000a405497
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 13
Wyeliminuj stresory z życia to najważniejsze. Schudnij. Zwiększ aktywność fizyczną. Jedz zdrowo i różnorodnie. Na tym etapie tylko to mogę Ci doradzić. Jakieś suplementy też możesz jeść ale one mało co dają. Przerabiałem to.

Jeśli tego nie zrobisz (parestezja już jest objawem problemów z nerwami) to stres rozreguluje Ci układ hormonalny. Testosteron Ci spadnie ponownie. Będziesz się gorzej czuł i sam zaczniesz się nakręcać że się źle czujesz a wtedy Ci jeszcze
Jaka są normy dla mojego wieku i jak poprawić DHEA?


@AnonimoweMirkoWyznania: kupić na alletanio suplement DHEA jakiejś dużej znanej firmy(mozna dostac w aptekach jako lek ale wychodzi #!$%@? drogo w porownaniu do supli) nie jakiegoś krzaka. Brać na noc razem z zincas forte (lek) plus aspargin (lek) + melatonina (lek ale drogi w aptekach albo znowu kłaniają sie suple z alle).

Rano mozna przyjąc duzą dawke wit. C jako anytyutleniach, zbijesz
Przez pół roku żarłem suplementy, ziółka, leki homeopatyczne, kultury bakterii jak miałem niski testosteron i kiepskie samopoczucie. Nic nie pomogło. Stracony czas.

Jak problem ze stresem to psychiatra. Jak hormony to endkrynolog. Im wczesniej tym lepiej. Półśrodki pomagają może na ultra lekkie przypadki. Medycyna tylko i wyłącznie.
OP: OP: @amelciAR: @quintus:

Artykuł artykułem ale nauka o hormonach jest ciągle w powijakach i nie jest powiedziane że nie uda się odkryć czegoś nowego w tym możliwości podwyższenia poziomu testosteronu chociażby do tego który ma się genetycznie zaprogramowany a stresy i odżywianie, brak snu i brak ruchu wywołują jego spadek.
Mnie się udało suplementami i psychobiotykami podwyższyć testo o 60%.

.#relaks #zdrowie #psychologia #testosteron#dhea #kortyzol #silownia
#
OP: Jeśli nie wierzycie to za miesiąc-dwa dam szczegółowy raport na ten temat na anonimie lub na koncie bo już zbieram materiały i zapowiada się ciekawie.

#relaks #zdrowie #psychologia #testosteron #dhea #kortyzol #silownia #wygryw #ziola #ziololecznictwo #dieta #dietetyka #hormony #mirkokoksy #mikrokoksy #biohaker #dht

@amelciAR: @quintus: @darktemplar: @fluchtlinge_willkommen:

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Jaka są normy dla mojego wieku i jak poprawić DHEA?


@AnonimoweMirkoWyznania: kupić na alletanio suplement DHEA jakiejś dużej znanej firmy(mozna dostac w aptekach jako lek ale wychodzi #!$%@? drogo w porownaniu do supli) nie jakiegoś krzaka. Brać na noc razem z zincas forte (lek) plus aspargin (lek) + melatonina (lek ale drogi w aptekach albo znowu kłaniają sie suple z alle).

Rano mozna przyjąc duzą dawke wit. C jako anytyutleniach, zbijesz