Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 138
Jak to dobrze być #childfree Gówniak jest jak kula u nogi, która ciągnie cię na dno. Pewnie jestem wrednym #!$%@?, ale zawsze mam banana na ryju jak widzę tych wszystkich rodziców, którzy użerają się ze swoimi "pociechami" w zamian za mistyczny uśmiech bombelka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#antynatalizm
  • 105
  • Odpowiedz
@Furiat: ależ wszystko jest lepsze niż sprowadzanie nowego życia na planetę, to raz. A szczególnie wychowanie kogoś, kto już miał nieszczęście się urodzić. Te szare masy, które są za krótkie na pracę naukową, artystyczną, właściwie jakąkolwiek inną powinny pochylić się nad dziećmi w sierocińcach i wychowywać je. Ale oczywiście nie chodzi tu o niczyje dobro, te szare masy wiedzie jedynie prymitywny, egoistyczny instykt przekazania genów.
  • Odpowiedz
  • 3
@kidi1: nie dziwię się, skoro bardzo starasz się przekonać innych do swojego punktu widzenia, ale nie potrafisz go sensownie uargumentować. Myślę, że głęboko wierzysz w to, że masz rację i nie jesteś w stanie zaakceptować, że ktoś może mieć zupełnie inne podejście i być szczęśliwym oraz mieć poczucie spełnienia.
  • Odpowiedz