Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki xDDDDD jedna moja ciotka (kuzynka taty) wkroczyła w czwartą gęstość grażynizmu. Ja rozumiem chęć pomocy dziecku w wkroczeniu w dorosłość i pragnienie zapewnienia jak najlepszego startu, ale rozmowa, którą odbyłem przekracza wszelkie granice.
Ja rozumiem telefon z pytaniem o naukę programowania syna (już po rodzinie pożyczałem materiały do nauki programowania), ale (!) ciotka posunęła się dalej.
Miałbym być aktywnym nauczycielem xD, co więcej. Ostatnio kupiłem mieszkanie trzypokojowe, więc kuzyn miałby się wprowadzić do mnie (i żyć u mnie za darmo xDDDD). A no i crème de la crème - mam mu załatwić dobrze płatną pracę, najlepiej takie kwoty jak ja zarabiam.
A jak te żądania (tak to były żądania nie prośby) uargumentowała ciocia? Przecież mnie stać, bo mam auto z salonu i mieszkanie kupiłem i przecież rodzinie nie będę żałować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A prywatność dla mnie i żony? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież nie będzie z nami siedzieć cały czas w pokoju.



#logikarozowychpaskow #grazynacore #grazyna #madka
  • 134
@Mr-Right: na moje szczęście już straciła możliwość, ale jej dwie córki mogą coś niedługo wykrzesać z siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale na to się szykuję. Apostazji nie dokonam, choć to jest preferowane przeze mnie rozwiązanie. To jednak z miłości do żony i rodziców wybrałem opcję poślednią. Jestem w trakcie konwersji na protestantyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°) i może to bardziej zaboli proboszcza
@LeniwiecPracoholik: Kiedyś siostra poprosiła mnie o pomoc w napisaniu jakiegoś artykułu/prezentacji w wordzie bo ja jestem taki komputerowiec co to sie na tym zna. Oczywiście powiedziałem że spoko może uda mi się pomóc jeśli nie radzi sobie z tym programem. Liczyłem że ma problemy z formatowaniem tekstu albo jakimiś sztuczkami z paginacją w stopce. Okazało się że ona oczekiwała że ja za nią napiszę wszystko, no bo to takie łatwe i
Ahh rodzina ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja miałem akcje pol roku temu jak mój szwagier na bezczela chciał sobie 'pomieszkac chwilę' w domu który dopiero co kupiłem.

Oczywiście jemu się należy bo on się wyprowadza z wynajmowanego (A wiedział o tej wyprowadzce od dobrych 6 miesiecy) z żoną i 4 dzieci no i nie mają gdzie się podziać a ja kupiłem (#!$%@? że na kredyt) i mam już