Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 121
@Pioneer95: Rooney jest znany ze swojego zamiłowania do mocniejszych trunków i niezbyt dobrego prowadzenia się jako sportowiec, co pewnie miało wymierny wpływ jednak może też dodać wczesny start kariery na wysokim poziomie (17 lat przy pierwszym meczu w PL) a także bardzo intensywny sposób gry i duże zaangażowanie w odbiorze - w swoim primie Rooney często był napastnikiem wracając za kontrami przeciwnika. Jeszcze w trakcie kariery w United trenerzy przesuwali go
właśnie taką rozkminke ostatnio miałem, że Rooney zakończył kariere, a oni przecież jakoś w podobnych latach zaczynali kariere w mutd xD


@damian_co_dalej: ale medialnie np. to ja się urodziłem w '91, a czuje sie jakby Rooney grał w piłkę odkąd miałem te 10 lat, a Cristiano, to wybuchnął jakoś póżniej. W ogóle czytałem, że Rooney robił sobie przeszczepy włosów, a tu efektów za bardzo nie widać xD Zresztą zaraz Krystek skończy
Po wyleczeniu przez Bielika zerwanego więzadła w kolanie wystawił go na 12 meczy pod rząd, od deski do deski, 90 minut co mecz. Co mogło pójść nie tak...za to śmiertelny #!$%@? mu w serce, #!$%@? idiota, niech zdycha