Wpis z mikrobloga

Tl;dr: Czy znajdę obecnie coś lepszego niż to: Zotac ZBOX MAGNUS ONE i5-10400/16GB/480/RTX3060/500W Platinium+ za 4199 zł ?

Szukam kompa dla młodego, budżet 3-5k za skrzynię (5k jeśli warto dopłacić; 3k jeśli da się coś sensownego kupić w tej cenie) . Karta graficzna żeby coś tam pociągnęła, myślę min. coś typu GTX1660. Raczej gotowce; nie chce mi się składać. Chyba że naprawdę warto, bo się zaoszczędzi parę stów.
Czy jest obecnie dostępne coś lepszego od tego co linknąłem? Wydaje się bardzo fajna oferta na obecne czasy.
Jak coś proszę o linki do ofert tu lub na PW.
Jak nie to biorę tego kompa z oferty.

A, i wie ktoś jak w praktyce się ten mały komputerek z (mocną) kartą RTX3060 sprawdza? Nigdy nie korzystałem z takich mniejszych. Tzn. kompaktowość i wygląd na plus dla mnie, tylko czy w praktyce nie będzie to problemem dla tego komputera (przegrzewanie/głośna praca)? 8L pojemności, to taki większy karton na buty ;) Ale jakoś niby to pomieścili.

Edit: Widzę, że ten komp (ta obudowa) to nowa konstrukcja, zaledwie kilka miesięcy temu premiera na targach, to jeszcze testów "praktycznych" pewnie za wiele nie ma.

#komputery #pcmasterrace #informatyka #pc #pytanie #laptopy #kartygraficzne #xkom
Filip69 - Tl;dr: Czy znajdę obecnie coś lepszego niż to: Zotac ZBOX MAGNUS ONE i5-104...

źródło: comment_1625924570Exw3FeZ6Z0BIMRMEspXz1u.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filip69: tak podbije się z własnym pytaniem, znajdzie się coś w miarę sensownego w granicach 3.5k? Nie liczę na jakąś bestie ani nic z tych rzeczy.
@szunio: Wg mojej wiedzy - laptopa w tej cenie kupisz już całkiem sensownego.
A kompa (desktopa) najlepszego jakiego znalazłem to właśnie to co wyżej. Czyli powiedziałbym kompletny komp, który generalnie uciągnie wszystko w FHD/1440p(w zależności od ustawień). Przy czym to jest 4200, i to (niby) na dużej promocji, a nie 3500.

w granicach 3.5k? Nie liczę na jakąś bestie ani nic z tych rzeczy.

Z takimi warunkami myślę, że spokojnie powinno