Wpis z mikrobloga

#warszawa
uważacie, że warszawa jest bezpieczna? Wczoraj zaatakowanie tego dzieciaka z twitcha, dzisiaj jak rano się chodziło w centrum koło np. PKiN to jakieś menelstwo i ćpuństwo co zaczepia. Zastanawiam się czy jak ktoś tu mieszka dłużej np. kilka lat to mieliście przykre incydenty czyli pobicie albo coś ?
  • 23
  • Odpowiedz
@NoToTenTego parę razy menel poprosil o 10 groszy, ale tak żeby mnie ktoś zaatakował to nie, no raz ktoś chciał mi opchnac jakiś łańcuszek - pewnie kradziony. Jak coś górny mokotów głównie - Ursynów
  • Odpowiedz
@NoToTenTego: Tak, jak w każdym mieście, są rejony, gdzie się lepiej nie zapuszczać, ale uważam wawę za bezpieczną. Przykre incydenty, typu konieczność bicia się, ostatni raz pod koniec lat 90. No i raz w tramwaju mi telefon kiedyś ukradli ¯\_(ツ)_/¯

O zaatakowaniu dzieciaka z twitcha nic nie wiem, mogłabyś rozwinąć? Nie znam sprawy
  • Odpowiedz
@NoToTenTego: jak w kazdym dużym mieście chodzenie po nocy może być niebezpieczne bo spotykasz dużo ludzi w grupach często pod wpływem alkoholu czy narkotyków, lecz jeżeli Ty nie wysyłasz żadnych sygnałów (patrzysz się na kogoś, kierujesz się w kierunku takiej grupki głośnej) to raczej nic Ci nie grozi. Jako różowa jednak preferowany jest gaz w przypadku ataku gwałciciela czy jakiegoś świra.
  • Odpowiedz
@NoToTenTego: Proszę panią, zawsze było niebezpiecznie, teraz nawarstwia się kilka rzeczy : po-lockdown-owa odwilż, łatwy dostęp do informacji, wszechstronna komunikacja, postępujące "wyzwolenie" tzw "niezależność" i "agresja" w mediach i społeczeństwie. Dopóki będą się robić grupki i podziały, a ludzie nie zrozumieją, że są jednym żyjącym organizmem to tak się będzie dziać. Niemniej gaz pieprzowy polecam, bardzo dobry. Jak nie na człowieka to na zwierzęta. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@NoToTenTego: No trochę chłopaczyna nie miał instynktu samozachowawczego, co w niczym nie tłumaczy tej patoli, żeby była jasność.

Gaz warto mieć niezależnie od miasta, nie wiadomo, kiedy pojawią się problemy. Jak będziesz kupowała, raczej szukaj takiego w żelu, jeśli mogę doradzić
  • Odpowiedz
@NoToTenTego: Warszawa, w szczególności lewa strona, jest bardzo bezpieczna. Są rejony podwyższonego ryzyka, ale i tak wyglądają groźniej niż w rzeczywistości. Żeby coś się działo trzeba się generalnie prosić o kłopoty i nie mieć instynktu samochozachowawczego.
  • Odpowiedz
@NoToTenTego: żel na grupe osob? rada jest taka naucz sie #!$%@? i oceniać sytuacje jesli wyglada niebezpiecznie, pamietaj ze jak ktos cie powali to jest koniec jak mają cie zatłuc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NoToTenTego: ja uważam to miasto za bezpieczne. Jak idziesz w środku nocy po #!$%@? okolicy to wiadomo zawsze się coś może stac, ale to tak samo jak w Radomiu czy Irkucku.
  • Odpowiedz
@NoToTenTego: Stary, w tym mieście żyje 2 mln ludzi

Biedaki srające do śmietnika pod dworcem, ludzie wstajacy o 4 rano żeby z Ursynowa dojechać na zakład do Pruszkowa i bogole mieszkający na złotej 44.
Patologi nie brakuje jak w każdym innym mieście na świecie, uważam ze jest bezpiecznie ale myśle ze każdy prędzej czy później będzie miał mniej lub bardziej nie przyjemną sytuacje na mieście
  • Odpowiedz
uważacie, że warszawa jest bezpieczna? Wczoraj zaatakowanie tego dzieciaka z twitcha, dzisiaj jak rano się chodziło w centrum koło np. PKiN to jakieś menelstwo i ćpuństwo co zaczepia. Zastanawiam się czy jak ktoś tu mieszka dłużej np. kilka lat to mieliście przykre incydenty czyli pobicie albo coś


@NoToTenTego: mieszkam tu prawie 10 lat i nikt mnie nawet nie zaczepiał.
  • Odpowiedz