Wpis z mikrobloga

Mirasy, wczoraj miałem zlecenie wideo na weselu, co tam się działo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyjechaliśmy na 21, bo mieliśmy do nagrania pokaz zimnych ogni z drona. Zaraz po tym:
-Typek przy nas zaczął szarpać jakąś laskę
-Matka zaczęła jej bronić i dostała zbłąkaną piąchę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Przybiegł syn i typkowi zwyczajnie, co tu dużo gadać, napi##$$l
-Potem przybiegł ojciec, nakopali typka z synem i złamali mu nogę (chyba w kolanie, bo się tak dziwnie wyginała w obie strony)
-Przyjechała karetka
-Po przyjeździe karetki zaginęła jakaś laska i wesele szukało jej na polu z latarkami

Wyjechaliśmy o 23, ciekawe co się działo dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta #wesele #polskiewesela
Pobierz nickjaknick - Mirasy, wczoraj miałem zlecenie wideo na weselu, co tam się działo ( ͡°...
źródło: comment_1625985498HPpRyNZ9IQb3b7O1YhktOA.jpg
  • 131
Wystrzegam sie wiejskich wesel, to jest zawsze ostra patologia


@Lofi_Mrufka: byłem na ok. 15 wiejskich weselach w życiu i nie doświadczyłem żadnej patologii (a wesel nie lubię i jestem na nie cięty, więc na pewno bym zarejestrował takie zdarzenia ;p).
Jedyne co widziałem to jakiś cringe na oczepinach, czasem jakieś małe spiny w związkach (np. dziewczyna fochała się na chłopaka, bo za dużo wypił), nawet nie widziałem nigdy żeby jakiś wujek
@nickjaknick: No zdarza się. Raz tylko byłem na takim Pato, ale to zwierzęta ze wschodu ukraińskie szukały guza. Jakaś tam rodzina panny młodej. Najpierw zaliczyło dwóch zgona już o 18, wrócili żeby kręcić aferę. Jeden był taki śmieszny kogucik każdego zaczepiał to idę z nim na stronę i mu mówię, żeby się opanował bo tu ma takich panów co nie będą tego tolerować. Chyba mu się to nie spodobało bo mi
@nickjaknick Miałem nieszczęście być na takim weselu i "uczestniczyć" w bójce XD, typ pokłócił się z laska, chyba nawet jej listwę #!$%@?ł, no i zaczął się lincz. Przyleciał ojciec tej dziewuchy, połowa wesela się zbiegła do #!$%@? typa, w międzyczasie przyjechał po mnie znajomy (juz było dosyć późno i zbieralismy się do domu, tak zaparkował auto, że całą akcję oświetlił leflektorami) pamiętam tylko, że wywróciłem typa i dosłownie przykryłem go swoim ciałem
@nickjaknick: Bezcenne wspomnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z takich weselnych wspomnień, to raz byłem na takim, gdzie atmosfera była faktycznie ciężka. Panna młoda naprawdę nieatrakcyjna, jej młodsza siostra i druhny b. ładne, pan młody od początku błądził wzrokiem za tymi dziewczynami, po ceremonii kościelnej i pierwszej godzinie w domu weselnym, zaczął się mocny foch młodej, koło północny młody popił i próbował dobierać się do siostry, w trakcie