Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#legion #lenovo #pustulkowelaptopy #xkom #rtveuroagd #mediaexpert

Kiedy można się spodziewać Legionów z RTX 3060 ale z Intelami a nie Ryzenami lub chociaż informacji o nich?

RTX 2060 jest z Ryzenem 4800h lub Intelem i7-10750h. Wiem, że z Intelem były gorsze z racji na niższe TGP karty i trochę gorszą kulturę pracy procesora.

Obecnie RTX 3060 jest tylko z Ryzenem 5800h. Zakładam, że będzie z jakimś i7-11800h.

Ciekawy jestem z jakim dokładnie Intelem i jakie będzie TGP.

5800h vs 11800h chyba aż tak bardzo się nie różnią i może TGP będzie takie samo?

PS. Rozważam tylko najmocniejsze wersję procesów (czyli 4600h i 10300h mnie nie interesują). Do moich zastosowań wolałbym Intela. Ale obecnie mam do wyboru jedynie starą generację z niską kulturą pracy i niższym TGP karty lub czekać na nowe Intele.
  • 2
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PotatoZiemniak: no dobra, może nie najmocniejsze w ogóle, a najmocniejsze w cenie 4-8k, procek jak najmocniejszy, ale żeby na grafice też dało się pograć. Przykładowo do gier 4600h starczy (nawet niektórzy mówią, że lepszy, bo mniej się grzeje), ale przez długi czas będę używał samego procka (np. kompilacja programów), więc mi to nie przeszkadza i taki segment 4800h jest dla mnie idealny. Tylko żeby był to Intel.
  • Odpowiedz