Wpis z mikrobloga

#!$%@? te grupy na facebooku z mieszkaniami na wynajem to jest taki rak XD np. wstawia jakaś babka post ze szuka kawalerki do 1200 zł maks, najlepiej koło umk
a w komentarzach jak zwykle ci sami ludzie spamują swoją ofertą nie mająca nic wspólnego z jej wymaganiami

#!$%@? NO XD

babka szuka tej kawalerki do 1200 a w komentarzach

MAM POKOJ 800 ZL NA STAROWCE PRIV

PRZESTRONNY APARTAMENT NA SKARPIE 1500 PLUS CZYNSZ 350

MAM KAWALERKE ALE 1200 PLUS CZYNSZ 300 PLUS PRAD PLUS GAZ PLUS MEDIA PLUS TWOJA STARA

albo piszą, że szukają mieszkania dla dwóch osób z osobna sypialnia, standard "ikea" a w komentarzach oczywiście

KAWALERKE MAM KOLO PLAZY, ROZKLADANA SOFA
i #!$%@? meble z PRL, boazeria i brązowe ściany

no jak mnie to #!$%@? to XD

#torun
  • 14
  • Odpowiedz
@Fnh123: Zgadza się, ludzie to debile, zwłaszcza jak się podpisują swoim imieniem i nazwiskiem. Powiem więcej, że te wszystkie grupki FB to jest rak nad raki. Widział ktoś coś takiego na forach itp gdzie ludzie byli skryci za nickami? To jest dla mnie jakiś #!$%@? fenomen facebooka, ci ludzie chyba walczą żeby pokazać kto jest głupszy, kompletnie tego nie rozumiem (°°
  • Odpowiedz
@Fnh123: Przez fb to bym nie szukała, ale ogólnie te wynajmy to straszne raczysko. Daj niską cenę, a potem w opisie, że jeszcze dochodzi czynsz, opłaty itd. Przecież to nie jest tak, że ludzie mają bardzo ograniczony budżet. I ten taki januszowy rak typu wynajmę studentom, a nie raczył dać do pokoju takich mebli jak jakieś najprostszy materac na stelażu, szafa, szafki, biurko, krzesło, białe ściany. Nie no po co, babcia
  • Odpowiedz
@Fnh123: norma na kazdej grupie, ludzie to #!$%@? debile. Szukasz kombi do 15000 w dyzlu? MAM BMW V8 75000 pln PRIV albo CORSA 1.2 2000 pln PRIV SZYBKO
  • Odpowiedz
@NikczemnyJudasz: Założenie konta na forum wymagało więcej umiejętności, bo trzeba było takie forum znaleźć.
Dodatkowo była jakakolwiek moderacja. Na fb o to ciężko i na forach kupię/sprzedam masz jakieś randomowe posty
  • Odpowiedz
@Kardig: No zgadza się, ubolewam straszliwie, że Facebook pochłania coraz to więcej for internetowych, zmniejszając poziom wypowiedzi do zera, te same posty co jeden dzien i użyteczność bo nie ma dzialow oraz szukajek ( ͡° ʖ̯ ͡°) Cukierberg ty #!$%@?, przestań mi fora prześladować
  • Odpowiedz
Zgadza się, ludzie to debile, zwłaszcza jak się podpisują swoim imieniem i nazwiskiem. Powiem więcej, że te wszystkie grupki FB to jest rak nad raki. Widział ktoś coś takiego na forach itp gdzie ludzie byli skryci za nickami? To jest dla mnie jakiś #!$%@? fenomen facebooka, ci ludzie chyba walczą żeby pokazać kto jest głupszy, kompletnie tego nie rozumiem (°°


@NikczemnyJudasz:
  • Odpowiedz