Wpis z mikrobloga

Dopiero zaczynam swoją marną przygodę z aplikacjami randkowymi. Jakieś protipy na zwiększenie ilości par, z wyjątkiem siedzenia online na aplikacjach?
Konta założyłem z 4 dni temu i przez ten czas mam 6 polubień i 3 pary na Badoo oraz 2 polubienia i 1 parę na Tinderze. Może jeszcze jakieś wskazówki co do zdjęć profilowych?
#tinder #badoo #randki
  • 9
  • Odpowiedz
Jakieś protipy na zwiększenie ilości par, z wyjątkiem siedzenia online na aplikacjach?


@Voltanger: Bądź przystojny. Wrzucaj zdjęcia, które świadczą o Twoim wysokim statusie materialnym i społecznym, ale nie są nachalnym przechwalstwem. To wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Voltanger: olej to jesli nie jestes Chadem ,a z tego co mowisz to nie jesteś...
W tej chwili mam wrażenie, ze na 1 w miare ladna dziewczynę przypada 30 facetów- w takich warunkach nie da sie wiele zdziałać normikowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Voltanger: To tak jeszcze o algorytmach - nie leć z like'ami na pałę. Im więcej tego robisz, tym algorytm wrzuca Cię niżej i mniej dziewczyn Cię widzi.
  • Odpowiedz
@Voltanger: U mnie najlepiej działało zdjęcie na którym byłem elegancko ubrany i uśmiechnięty. Fota była tak zaaranżowana, że niby ktoś mi ją robił. Do tego protip- jak już masz parę, to się umawiaj jak najszybciej.
  • Odpowiedz