Wpis z mikrobloga

@milczmen: Co mam z Polski wyjechać bo jest rasizm? XD Środowisko w którym się obracam jest zdecydowanie przeciwne rasizmowi. Póki co to Ty wszystkich mierzysz swoją miarą - skoro nie jesteś rasistą i w twoim otoczeniu nie ma rasisty to nie ma rasizmu w Polsce. Zamykasz oczy i problemu nie ma? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczy, że wyjdziesz poza swoją strefę komfortu.
Poczytaj sobie zagraniczne fora i strony w których ludzie piszą dlaczego nie chcą mieszkać w Polsce i co sądzą o krajach słowiańskich. Spytaj się polskich emigrantów dlaczego emigrowali z Polski (poza czynnikiem finansowym). Tak samo z rasizmem w UK.

@Xing77: żyjesz w alternatywnej rzeczywistości. Znam od uja ludzi którzy wyjechali z Polski i mam z nimi kontakt można powiedzieć stały. I żaden, powtarzam żaden nigdy nie powiedział ze powodem wyjazdu był
@masaj: No popatrz, a ja znam takich którzy by tak powiedzieli. Wyraźnie zresztą napisałem, że chodziło o powody poza finansowymi.
Natomiast problem z LGBT jest, tak samo jak z rasizmem. Znam takich którzy za żadne skarby by nie przyjechali do Polski między innymi z takich powodów, więc nie wciskaj mi kitu, że problemu nie ma.
To zakazać, tamto odwołać bo rasizm… A może by tak zamknąć granice i brudasów nie wpuszczać albo robić im testy na IQ przed wydaniem wiz. Jak by miał IQ większe od konia to by takich bzdur nie wygadywał i nie było by tematu.
@MagicznyToudi: Bo są leniwi. Wyzywać na wykopie i wrzucać rakcontent jest okej, ale samemu znaleźć dane na temat rasizmu już jest ciężkie, bo przecież wszystko powinniście mieć podane na tacy, i to najlepiej po polsku bo kto będzie klikał w obcojęzyczne linki?
Nie żeby coś, ale ja nie obiecywałem że cokolwiek wrzucę, bo wiem że autor ma określone poglądy i żadne dowody by tego nie zmieniły.
Zresztą niektórzy słusznie już Was
@Shell136: gdzie tu rasizm? Nie wycieraj sobie gęby rasizmem


@skizo: Rasizm to mylne łączenie kwestii nacechowanych pejoratywnie z danym kolorem skóry.

Ilość posiadanego pigmentu nie ma żadnego wpływu na umiejetność wykonywania karnych, więc łączenie tego tematu z niestrzelonym karnym jest z dupy i ma miejsce tylko ze względu na inny kolor skóry. Ewidentne uprzedzenie z tego powodu ¯_(ツ)_/¯