Wpis z mikrobloga

@Dinek30: orzeczenie się składa do PKK z tego co pamiętam. Po zdanym egzaminie uiszczasz opłatę w wysokości 100,50 zł i w zależności od urzędu przesyłasz potwierdzenie mailem lub fatygujesz się osobiście dostarczyć wydruk.
  • Odpowiedz
Zdałem egzamin, zapłaciłem przed chwilą za wydanie i w sumie nie wiem co teraz. Muszę iść do urzędu? nie da się załatwić jakoś przez internet? Próbowałem złożyć wniosek na stronie pwpw ale tam chcą ode mnie jakiś dziwnych dokumentów.
  • Odpowiedz
@Dinek30: ja zapłaciłam wczoraj przez info-cara, wysłałam potwierdzenie meilem do urzędu i w sumie teraz trzeba czekać aż zmieni się status na info-carze, że jest do odbioru. Ja mam, że przyjęli wniosek.
  • Odpowiedz
@yo_hej: Jak płacisz przez info-cara to oni nie dostają tego potwierdzenia od razu? Dzwoniłem do urzędu i mi powiedzieli że po opłaceniu mam tylko czekać na maila że gotowe do odbioru.
  • Odpowiedz
@Dinek30: dostałam meila od info-cara z potwierdzeniem płatności i jest tam napisane, że trzeba to dostarczyć do urzędu osobiście lub meilowo w celu realizacji płatności. Sama nie wiem, wołałam im podesłać żeby ruszyło do przodu :D
  • Odpowiedz