Wpis z mikrobloga

Ostatnio jakaś zadyma z moderatorami była i teraz panuje faszyzm - jak piszesz negatywnie o grze to usuwajo


@pablo397: Chyba zatrudnili moderatorów z forum CDPu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PonuryKosiarz: tak się potocznie mówi na subreddity. Jak gdzieś jest dużo hejtu i nie można rozmawiać na lajcie to mówią, że jest tam za dużo sodu i zakładają nowy subreddit z nazwą low sodium - czyli dla tych co cieszą się daną rzeczą mimo powszechnego hejtu.
  • Odpowiedz
Chyba zatrudnili moderatorów z forum CDPu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@EnJoyyy: pewnie po tej aferze na discordzie właściciel low sodium napisał do badowskiego, zeby polecil kilku zaufanych moderatorow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pablo397: Założyli sobie suba żeby mieć oazę od ciągłego narzekania na gierke, to ty sie wpychasz ze swoimi krytycznymi memami i szok ze usuwają. Zrozum, że są osoby, które nawet jeżeli zdają sobie sprawę, że gierka jest #!$%@?, to nie mają ochoty o tym na okrągło czytać bo to wiedzą. Niektórzy zwyczajnie chcą mieć miejsce do poczytania o grze bez wiecznego narzekania, nawet w formie memów.
  • Odpowiedz
Założyli sobie suba żeby mieć oazę od ciągłego narzekania na gierke, to ty sie wpychasz ze swoimi krytycznymi memami i szok ze usuwają


@koozkie: ale mnie #!$%@?ą tacy goście jak Ty - świętsi od papieża.

500 upvote, 90% ratio na plus, ale taki moderator i @koozkie wiedzą lepiej czego chcą czytelnicy subreddita i dlatego muszą za nich decydować. Nadawalibyście się na komunistów - bo przecież ludzie są zbyt głupi, żeby decydować
  • Odpowiedz
@pablo397: Zwyzywałeś mnie od komunistów i faszystów w jednym poście a ja jedynie powiedziałem dlaczego twój mem spadł z suba który jest do niego nie przeznaczony. Lecz się chłopie.

We focus on positivity, kindness, and constructive criticism and do not allow low-effort complaining, insults, or trolling.


Się nie wpisałeś w suba i tyle a szukasz drugiego dna. Na /r/cyberpunkgame się pewnie post przyjął, po co te nerwy. Ps siedze na obydwu
  • Odpowiedz