Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
#!$%@?, coraz bliżej 30 lvl (26 w tym roku) i serio myślę że zostaje tym słynnym magiem xD
Najgorsze jest to że nie jestem jakimś mega przegrywem, umiem i lubię gadać z ludźmi, mam jakieś tam zainteresowania, praca nawet okej, mam jakiś tam znajomych.

Ale, nie mam dosłownie żadnych koleżanek i nie wiem gdzie je poznawać, a nawet jak już poznaje jakąś to przez pryzmat #blackpill ciężko mi włożyć jakiś wysiłek bo mam #!$%@? po prostu, wzrost 173cm, i przeciętna morda pewnie też nie pomaga.

Jeszcze jak byłem młody to widziałem że jestem przegrywem, ale byłem pewny że zar00cham przed 30, ale tak się zastanawiając teraz to jest odwrotnie xD

#zalesie #przegryw
  • 21
nie sądze zeby tego typu badanie uwzgledniało zameldowanie


@integrator1234:

Uwzględnia, metodologia GUS jest taka, że biorą dane z ostatniego spisu i do nich dopisują dane gmin (meldunki, urodzeni, zgony).
Ostatni spis był dosyć dawno więc te dane mogły się rozjechać.
@kamilek98PL: Dobrze debilu wychodzi 91 600 ale bierz pod uwagę ze raczej chcesz zdrową psychicznie i fizycznie (no i raczej nie chcesz prostytutki i zakonnic) wiec będzie i 400 tys. I pamiętaj ze wykres ten nie obejmuje wyjazdu dziewczyn oraz rosnącej ilości facetów z zagranicy.