Wpis z mikrobloga

Czcigodne Mirki i Mirabelki! Pijcie ze mno kompot, bo właśnie spełnia się moje marzenie!  Napisałem książkę, wydawnictwo uznało, że jest warta uwagi i... #chwalesie
Moja debiutancka powieść "To nie moja wina" trafiła do sprzedaży (a dokładnie: przedsprzedaży)!

Opis:
Podejrzany o zabójstwo swojego ojca normik Krzysztof z dnia na dzień dosłownie zapada się pod ziemię, pozostawiając całe swoje dotychczasowe życie za sobą. Jego śladem w dzikie #bieszczady wyrusza przekonany o jego winie i zaślepiony zemstą młodszy brat.
Podróż śladami tajemnic ojca, dosłownie wpisanymi w górski pejzaż, i zderzenie z surowymi warunkami życia lokalnej społeczności oraz opowieściami, na których stoją fundamenty wszystkich odkrywanych miejsc, doprowadzą ucieczkę, gonitwę i śledztwo do nieuniknionego finału: konfrontacji z bolesną, oczyszczającą prawdą.

Jeżeli kogoś zainteresowała ta książka o Bieszczadach (dobrze umiem w SEO?) to zapraszam do zakupu:
SQNStore - wysyłka już od ok. 16.07
Empik
Allegro
Ebook

A jak nie.. to chociaż: gorąca prośba kierowniku – poratujesz plusikiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak tylko przyjedzie do mnie kurier z pachnącymi (mam nadzieję) egzemplarzami autorskimi to zorganizuje rozdajo - szczęściem trzeba się dzielić. Możecie obserwować (albo czarnolistować - to wolny kraj.. przynajmniej tak mówią) tag #toniemojawina (wcześniej #zakapior bo tak był tytuł roboczy, ale ostatecznie się zmienił)

Życzę Wam wszystkiego dobrego! Wierzcie w siebie i nie bójcie się realizować Waszych marzeń!

#ksiazki #ksiazka #czytajzwykopem #literatura
t.....a - Czcigodne Mirki i Mirabelki! Pijcie ze mno kompot, bo właśnie spełnia się m...

źródło: comment_1626277268n8xMnTIn5LMrpjOHJQIMlU.jpg

Pobierz
  • 20