Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem czemu #!$%@? się wszyscy do tej szczepionki przeciw covidowi


@NikczemnyJudasz: Gdyby wirus był bardziej śmiertelny albo na przykład był groźny przede wszystkim dla młodych (jak grypa hiszpanka), to oni by pierwsi lecieli się zaszczepić, a gdyby szczepionek brakowało, to by krzyczeli, że rząd chce nas zamordować wirusem. Istotą ruchu antyszczepionkowego jest po prostu bycie "anty".
  • Odpowiedz
@Marakuja: Aha, czyli znasz się na szczepionkach żeby pisać, że jedna szczepionka nie równa się szczepionce xD Fuck logic. No jasne, że będą inne, czego wy się tak boicie tych szczepionek to ja nie wiem, banda prostaczków hamująca postęp. Na #!$%@? mnie samochód jak mam koniaa, na #!$%@? mnie szczepionka niech zdechną starsi bo się mogą łatwiej zarazić.

Wyzywam od szurów, bo nie potrafisz wyjaśnić czego się boisz szczepionki od covida,
  • Odpowiedz
@NikczemnyJudasz: no widzę jak pomagają :) a wy jak tam szczepionkowe

dzbany

po 3ciej dawce ale dalej troszkę się zaraża? Gotowi na wariant delta czy trzeba przyjąć kolejną dawkę środka który znacznie wpływa na Twój organizm oraz układ immunologiczny.

Nie zdziw się, jak będziesz podatny na kolejne warianty, bo to wiesz HEHE dopiero wyjdzie w praniu.

Szybko tą szczepionkę wynaleźli, a miało to przecież niby tyle trwać... Widocznie udało się zagiąć
  • Odpowiedz
@PanSprzedawca: No ok, wielu ludzi inteligentnych ma wątpliwości. Nie ma w tym nic złego, problem jest w tym, że szury nie mają pojęcia o tych szczepionkach i próbują mędrkować.

Obecnie Panuje trend pieniądza, więc wielkie korporacje mają w dupie moje zdrowie i to jakie długoterminowe skutki wystąpią


Ja się nie znam zostawiam to badaczom.

Szybko tą szczepionkę wynaleźli, a miało to przecież niby tyle trwać... Widocznie udało się zagiąć czasoprzestrzeń.

Jakby
  • Odpowiedz
@NikczemnyJudasz: @anonimowyzpl:
1. Ozdrowiency rowniez sie powinni szczepic tak?

2. Nikt nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne skutki uboczne. Ubezpieczyciel tez ubezpieczenia nie wyplaci. Rozumiem ze w razie jakichkolwiek powiklan po odszkodowanie zglosic sie do was? Spotkamy sie podpisac umowe?

W internecie kazdy duzo szczeka ale jak przychodzi co do czego to nie ma chetnych na konkrety. Jezeli bierzecie odpowiedzialnosc finansowa to ogloscie sie na jakims serwisie ze chetnie podpiszecie zobowiazania
  • Odpowiedz