Wpis z mikrobloga

jakie obecnie gównomonety/gównotokeny polecacie na zakup (szybkie piłki kup-sprzedaj i długotrwałe inwestycje; no i co polecacie na ew. shortowanie, bo wygląda jakby miało się zesrać)

Z tego co mi zostało to, mam troche #etherum które nie tykam (zwiększam pozycje poprzez sprzedaż na wzgórzach i skupie większej ilości na spadkach); trochę #arrr (privacy coin jak #monero #xrp); #bnb (mam nadzieje na spore spadki wraz ew. spadkiem #bitcoin do PT 25K-patrz niżej); #kmd (#komodo) i #vrsc (Verus coin) } ale te dostałem za frajer; shortuje #dogecoin (od 0.33) - niestety bez dźwigni); no i jakieś gównotokeny, które otrzymałem/otrzymuje w hurtowych ilościach co jakiś czas (wtedy jednak zamieniam je na BNB lub ETH na uniswapie/metamask itp., jeśli przekroczy jakiś próg opłacalności.

Myśle, że #btc wygląda gównianie obecnie i myśle, że może spaść do okolic 25K (może nawet 20K) nim wieloryby się rzucą z powrotem. Dlatego też zastanawiam się nad shortowaniem BTC, być może nawet z dźwignią (na #binance maks to chyba 10x, a na #bybit 100x - ale to już trochę szaleństwo hehe). Potem to dopiero myśle, że to pofrunie (myśle, że jest i szansa na 100k w następnym roku co by oznaczało niezłe ROI przy docelowym PT 25k). No i nie wiem jak Wy, ale jestem b. pozytywnie nastawiony na #eth 2.0 (i myśle, że bankierzy też - np. Goldman Sachs o tym pisał otwarcie)

#kryptowaluty #krypto #tokeny #tokeny #doge #dogecoinowyjanusz
  • 6