Wpis z mikrobloga

Kiedy jesteś bardzo brzydki #rozowypasek na tyle, że nawet te miłe, spokojne chłopaki trzymają się z daleka, więc się wkurzasz i zbierasz dużo hajsu na operację nosa i policzków, po czym zadowolona że to już dzwonisz, aby zapisać się na konsultację do dobrego chirurga z nadzieją, że może do końca przyszłego roku przestaniesz być pasztetem.

No i bardzo miła pani mówi ci, że jak najbardziej, pierwszy termin konsultacji to marzec 2023 roku, następnie operacja po 6-8 miesiącach od konsultacji.

I tak to się będę bujać jeszcze trochę z brzydką gębą xD

Pociesza mnie jednak fakt, że przed trzydziestką będę zrobiona, więc może jednak znajdzie się miejsce dla bezdzietnej lambadziary na rynku matrymonialnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #chirurgiaplastyczna
  • 42
@AgbonIahor: Tak niezbyt, poza tym na chadów to nigdy nie zwracałam uwagi nawet, bo szans nawet po setkach operacji mieć nie będę xD (zara się zlecą przegrywy, że hehe jasne, chady ci się nie podobają xDDD a pewnie facet 9/10 to dla ciebie niechad xDDD). Poza tym patrzę głównie na to, aby mieć z kimś o czym porozmawiać. No tylko że u kobiety z brzydką twarzą nie ma szans nawet na
@imkazea: jak zaczniesz zbierać atencję to dopiero zaczniesz skakać po bolcach jak szalona, chcąc sobie odbić ten czas i się dowartościować. Serio Ci mówię, zapamiętaj sobie moje słowa xD
I nie obrażam teraz jakby co.
@blargotron: Jedyne co mnie odrzuca u faceta (oprócz podstawowych rzeczy jak np. brak higieny) to długie włosy. Poza tym nie chcę tylko aby był niższy ode mnie, a sama mam 168, więc to raczej nie jest jakieś duże wymaganie.

@Hissis spoko, raczej tak nie będzie bo wiem, że jednak w głowie zostaną mi kompleksy i #!$%@? xD ale ustatkować się w życiu nie zamierzam, po takim czasie w samotności też raczej
@imkazea: Kompleksy i sierdolenie Ci miną jak zobaczysz, że atencja i pożądanie się zgadza, i że to nie Ty musisz się starać, tylko o Ciebie będą się starać xD Perspektywa Ci się po prostu zmieni, tak przynajmniej sądzę. No i też nie widzę niczego złego w jakichś takich przygodnych relacjach, nawet wskazane żeby się wyszaleć xDDD
@Hissis: Po operacji będę mocno przeciętną typową polką, dodatkowo będę miała ponad 28 lat, więc to już starość, także atencji dużej nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@blargotron właśnie, gdybyś miał wybór, to pewnie byś takiej nie wybrał :p chyba, że w ostateczności