Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeżeli firma wykupiła dostęp do gowork aby moderować i usuwać komentarze ludzi to wystrzegać się tej firmy? Widziałem wcześniej komentarze i były bardzo nieprzychylne na temat tej firmy. Wykupili dostęp/abonament na goworku i usunęli niewygodne wpisy i teraz to moderują. Wystrzegać się takiej firmy? Warto tam aplikować?

#anonimowemirkowyznania #praca #pracabaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f140efaff2b5000bc3251c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
Ja bym omijał, bo jakby chcieli to by mogli tylko odpowiadać na komentarze, a tak widać, że chcą coś ukryć
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Znam taką firmę. Wcześniej grozili ex pracownicy w baardzo gruby sposób (oczywiście - dla policji za mało na jakiekolwiek działania, poza notatką), żeby usunęła szczerą opinię, a później rozkminili płatną moderację.

Nie aplikuj pod żadnym pozorem
  • Odpowiedz
OP: Panowie, dlatego tak mi się wydawało, że coś jest na rzeczy. Po pojawieniu się wielu opinii wykupili szybko abonament i zaczeli moderować komentarze.
Znam wiele firm które maja złe opinie na gowork i mają to w dupie i nic nie wykupują.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz