Wpis z mikrobloga

@Biskup_Android: trochę euforii, trochę galopady myśli, ale bez przesady, ogólna poprawa samopoczucia, dużo energii. co do efektów wizualno słuchowych, to bez szaleństw, może być trochę falowania faktur jak się przyjrzysz, ogólnie wyostrzenie wzroku, lepszy odbiór kolorów, dźwięków, muzyki, dotyku.
jednak bez specjalnych efektów psychodelicznych, tripowania, gubienia sie w myslach itp.
ja tam bardzo polecam takie doświadczenia, bardzo miłe, tym bardziej jak nie masz mozliwosci odbycia prawdziwego tripa
  • Odpowiedz
Dodam tylko, że mam nadzieję, że wiesz, że przecięcie kartonu równo na pół nie oznacza, że połowa będzie miała dokładnie 50ug? Rozłożenie substancji nie jest równomierne i równie dobrze możesz wziąć 90% jak i 10% wartości całego blottera.
  • Odpowiedz
@Biskup_Android: polecam wycieczki - w góry, na rower, itp. (tylko spokojnie, nie jakieś via ferraty czy downhille ;)
Energii jest dużo więcej niż na co dzień, a doświadczenie wspaniałe. Wszystko tysiąc razy piękniejsze :)
  • Odpowiedz
@Multiwitamina-_: glupoty gadasz xd 50 jest swietne jesli chcesz miec lekkiego tripa ale dalej byc w miare trzezwym i nwm czy to jego pierwszy raz ale jak tak to 50 jest idealne.
zalezy tez oczywiscie od kartonow
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hintaro: @kubako: @Biskup_Android: a ja ze swojego doświadczenia i doświadczenia kilku znajomych odradzam(na pewno kwasy były i różne, w różnych odstępach czasowych itd). Negatywne odczucia jak body load np przewyższają pozytywy w takim wypadku zazwyczaj.
Kwasik minimum od 100ug jest sens brać imho.
  • Odpowiedz
@WakeupPoland: serio mowie zalezy od kartonow bo u mnie nie ma zadnego bodyloada a blizej juz to comeupu na takiej emce. 50 jest fajne jak idziesz gdzies i jako maly dodatek np do kina taka 50 polecam xD
  • Odpowiedz
Dodam tylko, że mam nadzieję, że wiesz, że przecięcie kartonu równo na pół nie oznacza, że połowa będzie miała dokładnie 50ug? Rozłożenie substancji nie jest równomierne i równie dobrze możesz wziąć 90% jak i 10% wartości całego blottera.


@BudgetRevolution: skąd takie teorieXD?
Wyjaśnij
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek to oczywista oczywistość. Blottery nigdy nie są równo namoczony w kwasie. Na przykład podam siebie gdzie używając karton z brzegu było bardzo słabo, a jak użyłem karton ze środka blottera to do dziś wspominam tą noc
  • Odpowiedz
@hokei00: przecież blotter jest nasączamy cały wiec czemu miałby być nasączony nierówno?

Przecież nikt nie zakrapla tego kartonik po kartoniku tylko moczy się cały arkusz w roztworze a pózniej odparowuje
  • Odpowiedz