Wpis z mikrobloga

@doges: Ciekawi mnie jaki rachunek mu wystawia jak dostanie zawału albo coś będzie poważnego ze zdrowiem. Takie miejsce nie jest dobre dla ludzi z predyspozycjami do chorób, a on albo już jest chory albo będzie przez swoją otyłość.

@ignore48: Big guy jest alfą ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze na ujęciach trzyma za kolanko albo obejmuje a Krzysiek się z tym krył. Może jakby był bardziej stanowczy...
Wpisz w google Harvey Weinstein, jest zamożny


@ona-wypalona: Taa, zamożny

24 stycznia 2020 usłyszał wyrok wymuszenia aktu seksualnego na swojej asystentce Mimi Haley i zgwałcenia aktorki Jessiki Mann, 11 marca 2020 został prawomocnie skazany na 23 lata więzienia[17]. Po ogłoszeniu wyroku został przetransportowany do Zakładu Karnego Wende w Alden w stanie Nowy Jork.
@Bitszkopt: @doges: nie no panowie czemu bierzecie goscia przez pryzmat tych naszych lumpow - golodupcow. Widac, ze gosc lubi zjesc, spuscic z krzyza i ok, ale tez bedac amerykaninem wie, ze trza placic za opieke zdrowotna i jestem pewien, ze bedac swiadomym swoich uszczerbkow ma takowa wykupiona.

akurat mnie zastanowilo, czemu ten krzysiek kanadyjczyk nie poszedl z grubasem zagadac tylko stoi z tylu i pali fajke. czy on jest z
@denerwujesie: Pamiętaj, że według dzbana to my jesteśmy seksistami i obrażamy dziewczyny i na tagu dzieje im się krzywda. Według karykatury człowieka prawdopodobnie jak oni bezpośrednio to robią i płacą za ich wykorzystywanie to nic złego a czynią dobro, pomagają im.
Tak często tłumaczą się np. pedofile, że pomagali dziewczynie z biednego domu i na prawdę nie widzą w tym nic złego. A gruby jak można wywnioskować z krótkich setek, zna