Wpis z mikrobloga

@niemamsily: ja nie musze pracowac i uwierz mi, że nudzi ci się po jakimś czasie xD ile można oglądać filmy, opalać się, #!$%@?ć na mieście w tygodniu, chlać i ćpać? około pół roku i zaczyna się nudzić,inaczej by wygladalo gdyby wszyscy znajomi nie musieli pracowac, wtedy by bylo fajniej.
  • Odpowiedz
@niemamsily: Moim zdaniem największy wygryw robią niektórzy.
Praca w Norwegii w pracy którą trochę się lubi za dobry hajs a następnie podróżowanie stopem/rowerem/kamperem wydając powoli grosz. MOim zdaniem to najlepszy sposó na życie jaki jest. Przynajmniej na kilka lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jamniki2: miałem podobnie, byłoby cudownie miec tyle siana ze sobie non stop gdzieś podróżujesz i zwiedzasz świat, #!$%@? jaja i korzystasz z życia
  • Odpowiedz
Marzenie życia? Nie musieć pracować.

Nie jestem z tych co uważają, że chodzenie do korpo i zarabianie na gównianym stanowisku 3-4k na 40h w tygodniu to najważniejszy cel w życiu.


@niemamsily: ok zalozmy, że masz kasę, powiedz mi co będziesz robił?
Podróżówał? wiesz, że to też się nudzi po jakimś czasie? Nawet leżenie na piasku i pijąc zimnego drinka by Cie znudziło z czasem.
  • Odpowiedz
@sajmen: no faktycznie lepiej zaiwaniac w pracy pół dnia marnować krótki czas jaki żyjemy niż robić cokolwiek nawet się nudzić pijąc drinka ( ͡° ͜ʖ ͡°) skończ człowieku opowiadać takie głodne kawałki.
  • Odpowiedz
@sajmen: no faktycznie lepiej zaiwaniac w pracy pół dnia marnować krótki czas jaki żyjemy niż robić cokolwiek nawet się nudzić pijąc drinka ( ͡° ͜ʖ ͡°) skończ człowieku opowiadać takie głodne kawałki.


@user100: pewnie Ty jak i wiele osób nie jest w stanie tego zrozumieć, pojąć, nawet nie przyjmują do wiadomości że chodzenie do pracy może być naprawdę przyjemne, satysfakcjonujące i rozwijające.
Znasz takie powiedzenie Konfucjusza?
  • Odpowiedz