Wpis z mikrobloga

Najbardziej rozwala mnie to, że większość kobiet jest za przełamywaniem stereotypów i laikują te wszystkie posty feministek, które prowadzą kampanie antystereotypową. A potem te same kobiety w ponad 90% nie są w stanie przełamać stereotypu, że to mężczyzna może być niższy w związku i nawet sobie nie wyobrażają pójść z kimś takim na randkę! I większość ich partnerów wpisuje się w stereotypowy nie tylko wygląd, ale również zachowanie. Znacie kobietę, ktora umowilaby sie z kimś, co ma dołek psychiczny (i nie jest chadem)?

Dlatego tez ciężko mi wesprzeć działania feministek (zwłaszcza za propagowanie tego #nieczekam107lat), bo mówiąc, że łamią stereotypy, to chcą łamać tylko te dotyczące kobiet, lecz mężczyzna ma pozostać tym stereotypowym mężczyzną, czyli wysokim, silnym psychicznie. I fakt, pojawiają się tez posty cialopozytywne dla mężczyzn u feministek i laikuje je mnóstwo kobiet, tylko, jak na początku wspomnieniałem, to potem w ogóle nie przeklada sie na ich wybory życiowe swoich partnerów, ktorzy idealnie wpisują się w wygląd i zachowania stereotypowego mężczyzny.

Zdjęcie takie dla uwagi.

#przegryw #wzrost #depresja #blackpill #psychologia #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #feminizm #logikarozowychpaskow #rozowepaski #dyskryminacjamezczyzn
wilhelm99 - Najbardziej rozwala mnie to, że większość kobiet jest za przełamywaniem s...

źródło: comment_162654398745ybWnRx6kwaOpKb0Nt3kH.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: No podejrzewam, że są robione po to, by większa część mężczyzn wspierała ślepo feminizm. A feministki doskonale wiedzą o hipergamii i jak coraz większa liczba mężczyzn jest odrzucona wyłącznie przez wygląd, dlatego warto taki post raz na jakiś czas dać, by złapać kogoś w swoje sieci ;)
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Nawet parady gejów i LGBT idzie w jakimś sensie zrozumieć, bo prawda jest, że bywają przejawy dykryminacji w ich kierunku, spotykaja sie czesto z agresja mają też problemy w różnych instytucjach, nie mogą np. odwiedzać sie w szpitlach itp. Ogólnie też są czesto prowokatorami i agresorami i czesto są winni swoim zachowaniem wielu problemów. Mimo wszystko jestem w stanie sobie jakoś wyobraźić i zrozumieć ich zachowanie i dlaczego robia to
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Coś w tym może być faktycznie i też to zauważam, aczkolwiek nadal będę przy swoim, że głównym celem to jest zwabienie większej ilości mężczyzn do popierania ich pomysłów. Aczkolwiek to i to się nie wyklucza, bo można stosować takie triki by było, że kierowane jest do mężczyzn, a tak naprawdę do kobiet. Dwie pieczenie na jednym ogniu ;)
  • Odpowiedz
Najbardziej rozwala mnie to, że większość kobiet jest za przełamywaniem stereotypów i laikują te wszystkie posty feministek, które prowadzą kampanie antystereotypową. A potem te same kobiety w ponad 90% nie są w stanie przełamać stereotypu,


@wilhelm99:
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Feministki to jest po prostu apogeum hipokryzji.
Kobiety powinny zarabiać na równi lub więcej z mężczyznami, ale nie chcą partnera zarabiającego mniej od nich XD
https://www.marketwatch.com/story/many-women-say-they-wont-date-a-man-over-this-one-financial-issue-2017-04-07

Kobiety w IT gdzie jest ich mniej? Jeszcze jak. Więcej mężczyzn w medycynie lub sądownictwie? Nie trzeba XD
Większość osób na studiach to kobiety. Czy potrzebna jest akcja promująca uczelnie wyższe dla mężczyzn? Nie trzeba XD

Od #!$%@? akcji o akceptowaniu kobiet, ich ciała,
  • Odpowiedz