Wpis z mikrobloga

@Saper86: nie mam możliwości sprawdzić, bo skończył mi sie pakiet internetu. usługi lokalizacji mam wyłączone (włączone mam tylko dla "znajdź mój iphone") ;)
  • Odpowiedz
@Saper86: poszperałam w ustawieniach i mam "automatycznie wysyłaj nowe zdjęcia przez sieć WiFi do iCloud i swoich urzadzen z iCloud" więc chyba nie przesyła ich jak jestem połączona przez sieć komórkową
  • Odpowiedz
@faantasy: w ustawieniach -> icloud (nie wiem którą masz wersję ios) -> zdjęcia. Choć widzę, że synchro teoretycznie następuje tylko w przypadku sieci wi-fi. Inna sprawa, że icloud archiwizuje nie tylko zdjęcia, ale też kalendarze, maile, kontakty itp. a w ustawieniach na ich temat nie ma już wzmianki o wifi
  • Odpowiedz
@faantasy: hmm... ja obstawiam icloud. A korzystasz z poczty na iphonie? Może wysyłasz jakieś duże załączniki, lub siedzisz na gg? ew. ściągasz aplikacje, które sporo ważą. Inna sprawa, że nawet głupie angrybirds żre transfer, żeby wyświetlić reklamy w tle, a gamecenter zapisuje w sieci Twoje wyniki
  • Odpowiedz
@Saper86: z poczty prawie w ogóle nie korzystam, jak gram w gry wylączam transfer, aplikacje sciagam tylko wtedy jak jestem podlaczona do wifi, nie wiem o co chodzi
  • Odpowiedz
@faantasy: jest jeszcze jedna opcja - wejdz w ustawienia -> sieć komórkowa, zjedź na sam dół i powyłączaj wszystko, co tylko się da. Kiedy będziesz chciała skorzystać z którejś aplikacji on-line, po prostu znów ją włączysz
  • Odpowiedz