Wpis z mikrobloga

Ten meltdown jest po prostu ikoniczny.

Szkoda że nie ma @Print_Screen vel. @nox_ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętam te jego fiksacje na punkcie Czarzastego.

ach #neuropa czy wy musicie być takimi #dzbanypolityki za każdym razem, przecież kręcenie beki z #neuropa za propsowanie sld to jak zabranie dziecku cukierków ¯\_(ツ)_/¯

#konfederacja #4konserwy #polityka

Poza tym przypominam, moje wpisy sprzed miesiąca i sprzed 2 miesięcy (polecam)
qluch - Ten meltdown jest po prostu ikoniczny.

Szkoda że nie ma @PrintScreen vel. ...

źródło: comment_1626553505uVCi5shDj3eVYivwLTNwlF.jpg

Pobierz
  • 11
@qluch: Kiedy #neuropa gremialnie propsowała SLD? xDDDDD Może kilku bardziej lewicowych użytkowników, zaś zdecydowana większość to centrum które po "manewrze" SLD było wyzywane od "libków" xD Rozumiem, że narracja musi pasować do aktualnych urojeń, ale c'mon - jakbyśmy mieli szukać "dzbanów polityki" to dużo szybciej byśmy ich znaleźli wśród tutejszych konfederatów - ja za @Print_Screena nie muszę się tłumaczyć, bo na niego nie głosuję, to wy głosujecie na Bosaków, Braunów czy
Przecież część neuropków zagłosowało na SLD/Lewicę podczas ostatnich parlamentarnych.


@bastek66: Niesamowite - w grupie kilkuset czy kilku tysięcy osób ludzie głosują na różne partie. Odkrywanie #neuropa na nowo - kto to mógł przypuszczać, że to tygiel od lewa do centro-prawicy. Nie wnikam jak głosowała jakaś część userów, natomiast sugerowanie że wszyscy to wyborcy Lewicy to beka xD Nie znam przekonań wszystkich userów indywidualnie, ale jak już piszesz o którymś to możesz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@bastek66:

Przecież część neuropków zagłosowało na SLD/Lewicę

Przyznawali się jak wyszła inba z Pawłowską. Maliszak,


Przecież ja nigdy tego nie ukrywałem xd.

A zagłosowałem za konkretnym człowiekiem. Przejrzałem sobie listy i ludzi, którzy kandydują do Sejmu z okręgu warszawskiego i śp. Krzysztof Liedel najbardziej zaimponował mi swoim dorobkiem.

Doktor nauk wojskowych. Dyrektor Departamentu Prawa i Bezpieczeństwa Pozamilitarnego Biura Bezpieczeństwa Narodowego[2], dyrektor Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas, kierownik Instytutu Analizy Informacji
N.....t - @bastek66: 
Przecież część neuropków zagłosowało na SLD/Lewicę
Przyznawali ...

źródło: comment_1626557260TQvQtgT6sQtQRZH5casWzU.jpg

Pobierz