Wpis z mikrobloga

Nie szuka ktoś z was mieszkania na wynajem w #zielonagora . Lepiej wynająć jakiemuś wykopkowi niż patologi . Z FB zgłosił się typ któremu bardzo zależało na lokalu ale miał połamaną nogę więc nie mógł pracować bo wyskoczył z okna kiedy szukała go policja za długi alimentacyjne .... Jak by nie było na wykopie jest sporo #normictwo i #przegryw które raczej nie zdemolują chaty i będą płacić w terminie Mieszkanie jest 3 kondygnacyjną kawalerką na ulicy Stary Rynek w samym centrum.W cenie wynajmu jest uzyskanie karty mieszkańca która pozwala parkować za free i jeździć jak pańcio furą po deptaku.Osobiscie piątkowymi i sobotnimi wieczorami zgarniałem #rozowepaski z barów na afterparty które zazwyczaj już zostawały na noc Na wyposazeniu klima zmywarka . Chętnym podeślę zdjęcia i więcej info .
  • 23
@paki82 Prawie na piętrze nad barem staromiejska .Wielu tam popłyneło. A jest ciemno na zdjeciach bo sprzątanie po poprzednim lokatorze który był niebagatela wykopkiem i programistą 15k zajęło mi z 14 godzin więc zdążyło się ściemnić.
@Reaamu poszło na priv myślę że kwota jest niewielka bardziej zależy mi na nieużeraniu się z patologią i płatności w terminie niż na samej kasie . Ale tak niskie odstępne zaraz mi zwabi madki 500 + i hołotę