Wpis z mikrobloga

@NeonowyDemon: też mam tę kolekcjonerkę :D Z kartami do gry itp, niestety kolega #!$%@? w podstawówce złamał mi płytę. Dopóki istniało gram.pl to płyty miały dożywotnią gwarancję, więc jej nie wymieniłem. Nie pomyślałem tylko, ze gram.pl zostanie zlikwidowane ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@t3m4: głównie grafika i dodali nowy trudniejszy tryb - coś w stylu takiego hardcore. O ile sam tryb jest ciekawy i fajny to grafikę zepsuli po całości. Wszystko wydaje się 3 razy przepuszczone przez jakiś filtr wygładzający do tego odstraszające efekty bloom/blur których z tego co się orientuję nie da się tak łatwo wyłączyć.
  • Odpowiedz
@typowyhomar: co jakiś czas sobie ją przechodzę! Szkoda, że była dosyć łatwa i że następne Fable były tak zepsute - o Fable 3 chciałbym zapomnieć. Pamiętam jak podczas misji eskortowania kupców zaprowadziłem ich do Świątyni Skroma nie mając pojęcia co to, jednego poświęciłem i dostałem Łuk Skroma, nigdy więcej nie udało mi się go zdobyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@typowyhomar #!$%@? do dzisiaj pamiętam jak dostałem te grę Mjac z 11/12 lat od chłopaka kuzynki,ktory chciał się jej przypodobać, a że też pykał w kąkuter to wiedział jak mnie podejść ( ͡º ͜ʖ͡º) Pamiętam jak się bałem przejść misję z kupcami na kurhanach bo się bałem strasznie. O... I aż mnie dreszcze przeszły jak sobie przypomniałem scenę po arenie kiedy Jack opowiada o matce głównego bohatera
  • Odpowiedz