Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem na uop, od kilku miesięcy na zwolnieniu lekarskim. Do tej pory nie dostałem "wypłaty" z chorobowego z zus. Co można zrobić, jak upewnić się że pracodawca dopełnił wszelkich formalności, czy to idzie z automatu? Mam kosę z pracodawcą i złożyłem wypowiedzenie, dlatego obawiam się że jeśli ma jakiś ruch żeby mi uprzykrzyć życie to to robi, a ja nie mam od 3 miesięcy środków do życia i się zadłużam. Pomocy :(

#kiciochpyta #zus #uop #januszbiznesu #zwolnienielekarskie #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f40a4c072fc8000a3ae5dc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 14
OP: Pracodawca ma osobowość narcystyczną. Jestem na zwolnieniu psychiatrycznym z wypowiedzeniem ze względu na mobbing. Byłem szantażowany w bardzo wyrafinowany sposób, ale jestem tak wykończony że nawet nie mam siły się sądzić ani przede wszystkim przebywać z tą kobietą, nie chcę jej więcej widzieć i mój terapeuta popiera to podejście ze względu na mój stan psychiczny. Więc zanim się wypowiesz @dajmonion13 to może powinieneś się 2x zastanowić.

@Sam_w_domu @grayjedi na moim
@mackone: Tam tego nie zobaczy bo Z-3 wysyła pracodawca.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ile pracowników zatrudnia firma? Jak powyżej 20 to oni płacą chorobowe, jak mniej to od 34 bądź 15 dnia zwolnienia płaci Zus i pracodawca musi wysłać Z-3.
Wyślij zapytanie przez pue, tam u góry strony będzie czy pracodawca w ogóle złożył dokumenty. Jak nie to wyślij Zas-53 z okresami zwolnień a oni będą się kontaktować z pracodawcą żeby przesłał Z-3.