Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, nie wiem, czy jednak ze mną jest coś nie tak, czy z innymi ale mam takie dziwne przemyślenie dotyczące seksu.

Ja jako osoba, która jeszcze tego nie robiła chciałbym mieć taką samą dziewczynę - dziewice - abyśmy sami razem mogli odkrywać swoje własne ciała, nie chciałbym dziewczyny która pierwszy raz miała z kimś innym, trochę brzydziłoby to mnie, że ktoś wsadzał jej przede mną xD

Nie chcę być hipokrytom, przez co od razu mówię, że jakby mój pierwszy związek (z seksem) nie wypalił to byłoby mi jedno, i umiałbym zrozumieć, że dziewczyna mogła mieć tak samo i nie przeszkadzałoby mi to, że miała ona przede mną kogoś innego. Sam znam kilka przypadków, że żonie umarł mąż, więc jestem jak najbardziej za, żeby znalazła sobie kogoś nowego, żeby nie żyła do końca życia sama.

Pewnie moje myślenie wynika z głęboko zakorzenionej romantyczności i pogardy do zezwierzęcenia, traktowania seksu na płaszczyźnie fizycznej.

Z chęcią usłyszę wasze przemyślenia na ten temat, jestem ciekaw czy ktoś myśli podobnie? :)

#niebieskiepaski #rozowepaski #podrywajzwykopem #pytanie #przemyslenia #rozmyslenia #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f414c4072fc8000a3ae5fb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 6
UzależnionaKaryna: Skoro się sam zdiagnozowałeś, to może powinieneś pójść w to dalej i pouczyć się trochę o seksualności. Chyba nie zdajesz sobie do końca sprawy z tego czym jest seks. Jeśli jesteś otwarty na bardziej duchowe doświadczenia to dobrze, poczytaj sobie o tantrze. Po 2-3 książkach myślę, że ułoży Ci się w głowie, że jeśli tylko się kogoś kocha i chce się to tak wyrażać, to nie ma kompletnie znaczenia że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: tylko zakładam, że już nie jesteś tak młodym mężczyzną. Nie możesz wymagać czystości od drugiej strony bo jak sam zaznaczyłeś mogła serio wierzyć, że z tamtym facetem to się uda. Ba plus jak się wyleczysz z tego romantyzmu też nie będziesz potem miał problemu z zrozumieniem tego, że seks to seks.
Leśny Wędrowiec: > Ja jako osoba, która jeszcze tego nie robiła chciałbym mieć taką samą dziewczynę - dziewice - abyśmy sami razem mogli odkrywać swoje własne ciała, nie chciałbym dziewczyny która pierwszy raz miała z kimś innym, trochę brzydziłoby to mnie, że ktoś wsadzał jej przede mną xD

Twoje przemyślenia nie są dziwne tylko najzupełniej normalne. Normalne jest również to że brzydziło by to że ktoś miał ją przed tobą. Oczywiście
UaAgNo: To co napisałeś to najgorsza forma samousprawiedliwienia swojego #!$%@?, gdybyś jakoś przez przypadek inaczej życie se ułożył to takiego wpisu byś nigdy nie stworzył, masz źle to chcesz podświadomie żeby ktoś też miał źle, twój umysł jest na poziomie nastolatka zmiksowanego z przekwitniętym facetem w okolicach 30, "ruchaj i daj porucha innym" XD

Zaakceptował: karmelkowa
Op: @anonimowemirkowyznania @rezydenttomek
Mam około 20 lat i nie jestem hipokrytom, szczególnie w takiej kwestii. Po prostu jakoś by mnie brzydziło (?) gdybym widział gościa co wcześniej włożył mojej dziewczynie, czułbym się podświadomie gorszy.
Jakbym chciał to mógłbym poruchać, ale jaki jest tego sens jeśli robi się to z osobą z którą nie wiąże się większych planów?

Sam jestem prawiczkiem (hehe, nie ma się czego wstydzić, nawet tym po trzydziestce), więc