Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy dla przeciętnego mirka 6+/10 w centralnej Polsce lvl 20 jest szansa na znalezienie #rozowypasek, będąc #rolnik ?
Odnoszę wrażenie, że w dzisiejszym świecie mojego pokolenia 2k brudzenie sobie rąk pracą fizyczną to dla kobiety swojego rodzaju dyshonor przed koleżankami, które mają partnera w moim przedziale wiekowym studiującego prawo, medycynę, czy innego bananowego dzieciaka.
W żadnym wypadku nie czuję się przed takimi ludźmi gorszy, wręcz przeciwnie uwielbiam to co lubię, uważam że dzisiejszy rolnik żeby prowadzić profesjonalnie swój biznes musi mieć ogrom umiejętności i wiedzy z każdej dziedziny, oraz uważam że jestem w stanie z #rolnictwo potencjalną rodzinę utrzymać na wysokim poziomie życia.
Jednak odczuwam, że gdybym przypadkowo zaproszonej lasce na rynku w Wawie (o ile sama nie pochodzi ze wsi) przy spontanicznej kawie, powiedział, że jestem rolnikiem, stawiam stówkę, że pierwsze skojarzenia to słoma w butach, widły wbite w kupę gnoju i słomiany kapelusz.
jak patrzę na mieście na typową #plodnajulka to aż ciężko mi sobie wyobrazić jej reakcję, gdy wracam do domu owalony kurzem od stóp do głów, styrany po 16 godzinach w pracy, albo gdy jej wszystkie psiapsióły jadą na wakacje na Bali, czy inny Zanzibar, wrzucają zdjęcia na instagrama, a ona musi zostać w domu bo okres wakacyjny to w sumie czas najbardziej intensywnej pracy w polu i żaden rolnik w zasadzie nie może sobie pozwolić na wyjazd w tym czasie.
Nie załamuję rąk, czekam co czas pokaże, chciałem po porostu wrzucić swoje przemyślenia na publiczny bęben i posłuchać zdania innych,
Czymta się ciepło
#zwiazki #randkujzwykopem #tinder #badoo #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f43e29072fc8000a3ae68a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania Zależy. Mojej koleżance się nie udało, bo matka jej męża (wiejska gospodyni, koło gospodyń wiejskich, sprzątanie całą sobotę a obiad w niedzielę o 13 po sumie) nie dała jej żyć, ciągle krytykowała i wbijała szpilę "miastowej" a on był jak jego ojciec, "osobowość unikająca" i przed dziamaniem matki uciekał gospodarkę i oczywiście mamusia miała zawsze rację. Niestety mieszkali w jednym kilkupiętrowym domu, który wybudowali "dla syna", ale nie raz usłyszała, że
jest szansa na znalezienie #rozowypasek, będąc #rolnik ?


@AnonimoweMirkoWyznania: niewielka ale jest. Ogólnie laski uciekają z wiosek do miast wojewódzkich a nie odwrotnie więc zostają ci laski ze wsi, które przecież nie są w żaden sposób gorsze. Tylko no muszą lubić wieś i te klimaty. I zalezy jaki jesteś rolnik, czy 5 ha, 50 czy 500 :) Bo z 5ha to rodziny za bardzo nie wyżywisz, a laski lubią hajs
@AnonimoweMirkoWyznania: Postaram się coś doradzić.

Po pierwsze "Rolnik" brzmi tylko odrobinę lepiej niż "chłop". Zostań farmerem. To brzmi dużo lepiej - ma lepsze skojarzenia. Gdy mówisz czym się zajmujesz, mów że jesteś farmerem :)

Po drugie 30-40% kobiet w Twojej kategorii wiekowej z miast to wegetarianki albo weganki, a kolejne 30-40% co prawda spożywa mięso, ale nie zaakceptuje zajęcia polegającego na niewoleniu i zabijaniu zwierząt i wykorzystywaniu ich w przedmiotowy sposób
Wera: Ja marzyłam kiedyś, by poślubić rolnika, ale takiego w starym stylu. Mam wielki sentyment do wsi, jeszcze z dzieciństwa gdy jeździłam do dziadków. Pomagałam i na polu i przy zwierzętach. Niestety, obecnie większość wsi bardzo się zmieniła i upodobniły się do małych miasteczek. W sensie, że nie ma już rodzinnych sklepików, tylko sieciówki, a praca jest bardzo zautomatyzowana. Niby to dobrze, bo rolnicy mają dzięki nowoczesnym maszynom lżejszą pracę i
@AnonimoweMirkoWyznania: Kolega @Blackmore: dał sporo dobrych rad. Ode mnie jeszcze: pełno lasek z warmińsko-mazurskiego pochodzi ze wsi, naprawdę często spoko dziewczyny, a i pewnie przyzwyczajone już do roboty, więc mielibyście coś wspólnego. Logicznym jest, że miastowej Julki, której ręce jedyne do czego zostały stworzone to klikanie w instagrama na smartfonie - po prostu nie zainteresujesz, ale i w drugą stronę - ona nie jest dla Ciebie. Jeśli będziesz w miarę
ja też lubię hajs i wysoki standard życia, gdzie kobieta która mi to zapewni?


@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie w snach albo w książce ze smokami. Urodziłeś się wczoraj? Podbijaj do korpo menadżerek i jeśli im się spodobasz to może Ci to zapewnią ale musisz być 9/10 z urody i świetny w łożku. Jesteś 9/10? No właśnie.

Serio jesteś za tym by uroda kobiety byla walutą za którą podnosi sobie standard życia? Tak widzisz