Wpis z mikrobloga

Scenariusz na 4 fale:
1. Rośnie liczba przypadków w całym kraju
2. Najwięcej hospitalizacji i zgonów w bastionach "Chłopskiego rozumu" czyli podkarpacie, podhale, podlasie i inne prowincje
3. Lockdowny lokalne, bo w miastach, gdzie ludzie z mózgiem sie zaszczepili mało hospitalizacji
4. Zapełniają się szpitale ciemnogrodzkie
5. Chorych przywożą do szpitali w rejonach cywilizowanych
6. Lockdown w całym kraju bo i tak cała służba zdrowia zapchana szurami i antyszczepami

tak bedzie róbcie screeny
#koronawirus
  • 28
  • Odpowiedz
po szczepionce transmisja również jest zmniejszona.


@rivers666: No i to jest sensowny argument, szkoda, że musiałem osobiście się dowiadywać takich informacji, bo rząd i media przekazały mi tylko, że będę mógł normalnie polecieć na wakacje i że Cezary Pazura poleca się zaszczepić.

Ale widzę, że traktujesz temat bardzo osobiście, skoro aż taką pianę z pyska toczysz, że musisz się zniżać do obelg gdy ktoś normalnie pyta ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@leobenos: ale czego się boję? To ty się boisz strzykawki

Ja żyję normalnie, ale niestety wiem, że przez takich jak ty będą kolejne lockdowny, a osoby, które nie mogą się zaszczepić z powodów zdrowotnych muszą żyć w strachu.
  • Odpowiedz
@rivers666: ja tam caly czas zyje normalnie a nie jak szczur zamkniety w pudelku. Z drugiej strony oczywiscie, ze sie boje strzykawki ktora magicznie sie pojawila w mniej niz rok a ktorej badania kliniczne dalej trwaja i nie sa znane jej skutki dlugofalowe. Nie jestesmy w stanie poradzic sobie z grypa na ktora mamy szczepionki a ty myslisz, ze szczepionka ubije wirusy typu koronawirusa ( czyli przeziebienie )
  • Odpowiedz
@leobenos: szczepionki na koronawirusy opracowuje się już od wielu lat.

Ilu ludzi znasz, którzy zmarli na grypę? Jak często grypa zapychała szpitale tak, że ludzie umierali na byle co?

Więcej mi się z tobą szurze nie chce pisać, lecisz na czarno. Ubolewam tylko, że taki chłopski rozum jak ty ma dokładnie te same prawa co ja.
  • Odpowiedz