Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Brak konta, napisze troch w obronie #neet zjechanych przez niektorych w tym artykule
https://www.wykop.pl/link/6191387/rynek-pracy-mlodzi-trzy-razy-na-nie-nie-chca-pracowac-uczyc-sie-ani/strona/5/

Jezdzilem 20km do pracy w jedna strone rowerem dzien w dzien (bialystok), nie mialem nic. Od 89r do teraz rynek pracy w Polsce moge okreslic jedynie jako zal.pl i kupa
Nie ma i nie bylo, to tylko szukanie frajerow niewolnikow. Mialem w pl firme 3 osobowa, ale ilosc podatkow tak rosla ze zamknelismy sami. Potem zagranica,
podroze ksztalca. zero przyznwania sie ze mam dobre papiery, wzialem fuche zwyklego robola, mialem swiety spokoj i porzadek.
Ale czlowiek nie urodzil sie by zapierniczac cale zycie. A gdzie szczescie w zyciu ? co z radoscia zycia ? to pytanie zadaje coraz wiecej ludzi.
4 dniowy tydzien pracy to nic innego jak szukanie rozwiazania tego problemu. Automatyzacja wchodzi na coraz wiekszy poziom, pierwsze
tiry autonomiczne i automatyczne magazyny bez ludzi sa w europie a nawet polsce. Wiec ci co sie wysmiewaja z #neet do nich dolacza. Dlatego
z rozwoju przemyslu 4.0 , dochod dla kazdego bedzie z automatu. Dopiero co zjechalem do kraju. To byl wstep.

Adam z Edenu to #neet pierwszy o jakim mowi historia. Pelne utrzymanie, wlasny czas, woinosc itd. Brak zmartwien
czy kredyt na cale zycie splaci czy nie, czy janusz mu zaplaci za nadgodziny itp. Obecnie tak zyje nadal sporo ludzi
z cieplych klimatow. Dzis nazywa sie ich dzikusami ale to oni smieja sie z bialasow ze niby tacy intelgentni a
cale zycie zapieprzaja na betonowa jaskinie. By na koniec w niej wykorkowac po 70tce z przemeczenia,

Czy da sie zyc dzis jak Adam ? tak. Ponizej film jak zaczac. Kawaleczek ziemi, uprawa metoda :
rob jak najmniej i nie badz nadgorliwy jak faszysta. Zero kopania pielenia itd. Rosnie wszystko
samo naprawde, samo sie reguluje. Inne filmy z tego kanalu toJedzenie powinno być za darmo.
, Żyj oszczędnie, zdrowo i w zgodzie z natura. .

Sprawdzilem czy da sie nie pracowac i dobrze zyc, i tak zyje. Masz wszystko, masz
tak naprawde emeryture juz w ciagu ledwo 4-5 msc od wystartowania. I zero pracy, jedynie
tylko na poczatku. Lezak, szklanka soku, chillout. Wyjebongo naprawde na wszystko.
Jak jakies pytania smialo pytac, nie jestem milionerem ale oni moga mi jak najbardziej
zazdroscic.

fragmenty filmu back to eden
#neet #wygryw #przemyslenia #redpill #chwalesie #jedzenie #religia #eden #ogrodnictwo #ogrod #warzywa #chillout #natura #relaks #odpoczynek #opalajsiezwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f55f8d072fc8000a3ae904
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Brak konta, napisze troch w obronie...
źródło: comment_1626693973c062dycY4Ui6stLNsYJ12D.jpg
  • 11
OP: @luk04330 bylem za granica wiec cos jest. Zycie bez kosztow.
Wiesz ze nie musze kupowac zywnosci i malo tego mam jej nadmiar ?
Jesli chce , ale na razie mi sie nie chce. To juz moge hipsterom za bardzo
dobre pieniadze oferowac to co daje ogrod. ale ogrodu nie uprawiam :-D
Sam sie uprawia, ja tylko wg filmu zaczalem jak Paul, czyli
byl podzial co gdzie jest, jest ladnie i
Cycatafarmerka: Jesteś tak naiwny jak nastolatka w 3 klasie po obejrzeniu bajki Disneya. Myślisz że świat opiera się tylko na magazynach? To co pokazujesz to mega ściema gość sobie prowadzi jako hobby ogródek warzywny tak jak u nas emeryci, albo ludzie na wsiach i mają w sezonie letnim jakieś urozmaicenie diety w postaci własnych świeżych warzyw, ale żadne z tych ludzi nie będzie w stanie przeżyć wyłącznie na swoich ogrodowych tworach.
SześcioramiennyZwyrodnialec: @Cycatafarmerka nie wiem czy poza emocjami uzywasz rzeczowych argumentow. A moze za malo napisalem.
"Koles" nazywa sie Paul Gautschi , za swoj cykl wykladow w Niemczech dostal wiecej niz ja i Ty bysmy
zarobili za granica. Jego metode stosuje najmniej kilka firm ogrodniczych w Niemczech, bo wlasnie
z pracy we firmie sie o tym dowiedzialem. "Koles" moze gada jak amator ale skill ma duzy. Jego metoda
sprawia ze na nawadnianiu
OP: @luk04330: Wiec czytania ze zrozumieniem nie przerobiles. Cytuje swoj wczesniejszy wpis jako odpowiedz na to samo pytanie
"@luk04330 bylem za granica wiec cos jest. Zycie bez kosztow.
Wiesz ze nie musze kupowac zywnosci i malo tego mam jej nadmiar ?
Jesli chce , ale na razie mi sie nie chce. To juz moge hipsterom za bardzo
dobre pieniadze oferowac to co daje ogrod. ale ogrodu nie uprawiam :-D
Sam