Wpis z mikrobloga

Całkiem przypadkiem trafiłem na ten zapach i pamiętałem, że ktoś na tagu pisał, że psika się nim już 10 lat i nic innego nie chce. Z czystej ciekawośći zapodałem kilka psików na nadgarstek. To jest okropne, śmierdzące , obrzydliwe, odrzucające gówno. Myłem 3 razy dokładnie ręce i nie idzie tego zmyć. Cały czas czuje ten specyficzny zapach :( Przy nim Dolce & Gabbana Light Blue Intense i ten chlor ten ozonowy zapach, ten basen to cudeńko. NAJGORSZY SYF z jakim miałem do czynienia. Tak. Wiem, że kosztuje 30 zł i czego mogę oczekiwać? No, ale jak można tego używać przez 10 lat?!
#perfumy
GodALLU - Całkiem przypadkiem trafiłem na ten zapach i pamiętałem, że ktoś na tagu pi...

źródło: comment_1626700903XB5AAfZjTWZynj8MMzLE4C.jpg

Pobierz
  • 15
@CheapiesLover: "Cool Water by Davidoff is a Aromatic Aquatic fragrance for men. Cool Water was launched in 1988.", wydaje mi się, że fakt że pewne kompozycje nie zaskakują 35 lat później nie powinien nikogo dziwić? dla mnie też Cool Water #!$%@? i nie nadaje się do noszenia w 2021 roku ale to tylko moje zdanie, do którego mam prawo i jak widać nie jestem z nim odosobniony.
@tommie-182: mnie nie dziwi, ze cos nie zaskakuje, tylko takie gwaltowne reakcje na zapach ktory jest "tylko" niezgodny z obecnymi trendami, sam nie lubie CW, pachnie mi po prostu jak morski proszek do prania ale juz Aspen (jak za takie pieniadze) jest calkiem w porzadku, skupiony na slodko mietowej i zielonej swiezosci zamiast na ordynarnych nutach morskich, szanuje opinie ale nie ma tu powodow do krecenia sensacji