Wpis z mikrobloga

@chigcht: ŁOOO TAK GURWA ZIOMEK DORSZ Z NETTO STÓWA ZA KILO W 5-CENTYMETROWEJ PANIERCE TO JEST ŻYCIE XDDDDDD

also Helsner bardzo polskie nazwisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chigcht: przekleję mój komentarz z głównej:

Na początku byłem w ciężkim szoku, w ogóle jak komuś może przyjść coś takiego do głowy.
Nie chce tłumaczyć tej babki, sam nie przepadam za Bałtykiem, wolę wyjechać nad Adriatyk lub na Sycylię... Ale po jakimś czasie zrozumiałem o co jej chodziło.
"Nic nie jest gorsze od wakacji za granicą" - czyli tak po wiejsku "wcale nie jest gorszy od wakacji za granicą". Wciąż #!$%@?,
  • Odpowiedz
  • 25
@chigcht pewnie, Bałtyk wspaniały jest. Pojedzie, na tydzień urlopu to albo pizga złem, albo sztorm, a jak nawet ładna pogoda jest to wtedy sinice zakwitną, nie no, zaebiście xD
  • Odpowiedz
@chigcht: a imo swoboda nawiazywania kontaktu z obcymi ludźmi to jest jednak bardzo duza wartość
Sam sie nie wybieram nad morze, ale nie dziwie sie, ze ludzie wola spedzic urolp w kraju z ludzmi mowiacymi tym samym jezykiem
  • Odpowiedz
also Helsner bardzo polskie nazwisko


@jaroty: Z uwagi na obecność przez stulecia Prusów a potem Niemców na ziemiach Polski oraz ich strategie germanizacji polski ( skupowali ziemię oraz osiedlali tu Niemców) - tak, halsner nie jest zaskakującym nazwiskiem w Polsce
  • Odpowiedz