Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drodzy Mircy, liczę na pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem matematycznym debilem, jednak chciałbym podjąć jakieś studia, które dałyby mi jakąś w miarę dobrze płatną pracę w przyszłości. Wiem, że generalnie nawet mogę iść na układanie płytek albo przetykanie kibli, jednak chciałbym ukończyć jakieś studia i mieć powiązaną z nimi pracę ┏༼ ◉ ╮ ◉༽┓ Kiedyś niby próbowałem w programowanie, ale raczej nic z tego nie wyszło...Ponadto, wypadałoby mieć jakieś wykształcenie związane z #it, a ja, jak już mówiłem, jestem matematycznym debilem i ledwo ułamki umiem ogarnąć xd Alternatywą są jakieś studia humanistyczne, tylko że...no właśnie - wyższe ryzyko bezrobocia :( Nie szukam tutaj Wujków Dobra Rada, którzy będą mi mówić, że nie nadaję się w takim razie na żadne studia. Chciałbym zapytać Was, który kierunek byłby dobry dla osoby lubiącej uczyć się bardziej na pamięć, aniżeli na logikę, który mógłby zapewnić w miarę stabilną przyszłość, był w miarę dobry i po którym stosunkowo łatwo o pracę. Dzięki! :>
#studbaza #studia #pytanie #human #pracbaza #praca #korpo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f5da87072fc8000a3aea8d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: po co proponować co coś co w czasie studiowania uznasz za nie wypał. Moja rada? Idz na taki kierunek, który ciebie jara, a. Nie mamy ci coś wybierać byś ty później na siłę na to chodził. Druga rzecz, jak pójdziesz na studia i uznasz, że wystarczy wszystko zaliczać i się obronić, nie dokształcając się w dany zawód pod który się uczysz po zajęciach. To będzie to zmarnowany okres twoich 4-5
@AnonimoweMirkoWyznania:
Powodzenia. Samej matematyki moze jako tako nie jest potrzebna, ale duzo zalozen jest potrzebnych aby moc pracowac.
Filtrowanie logow na firewallu? Musisz umiec stawiac zlozone warunki AND/OR I/lub.
Liczenie podsieci? Musisz szybko i biegle liczyc.
Tshooting - wiedziec jak zawezac problemy, to logicnze myslenie.
Wiedziec czym sie rozni skalowanie liniowe od funkcji kwadratowej.

A mowie tylko o administracji, gdzie chyba jest najmniej matematyki. Nie sa to rzeczy trudne, a jednak
LuksusowyUrolog: Wypowiem się nieco inaczej niż inni, ale.

Matura z matematyki podstawowej zadana na 42% w roku 2015 xD

Poszedłem na FIR tylko dlatego, że słyszałem, iż to dobry kierunek. Na 1 roku udało mi sie wkręcić w korpo na jakieś kleparskie stanowisko, potem poszedłem w nieco bardziej rozwojowe stanowiska w finansach i jakoś sobie radzę, studia przecierpiałem, licencjat napisałem z oporami, bo finanse to nie jest to co mnie tak